Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Są nieżli!

Więcej
2007/05/09 13:36 #1 przez admin
Są nieżli! was created by admin
13 lipca 2006 r. spółka Norwegian zaczęła obsługiwać loty z Warszawy do różnych miast w Europie. Sieć tras rozszerzono 14 września tego samego roku. Obecnie spółka Norwegian Polska obsługuje 11 tras do i z Polski. Miejsca docelowe: Alicante, Ateny, Barcelona/Girona, Kopenhaga, Dublin, Malaga, Oslo, Rzym, Sztokholm, Warszawa, Kraków, Gdańsk a od 17 kwietnia są przeloty na nowo otwartym kierunku WARSZAWA - BIRMINGHAM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/06/11 13:15 #2 przez ada
Replied by ada on topic Odp: Są nieżli!
moim zdaniem wręcz przeciwnie, jedyne dobre strony to że są tanie!!!!!!!!

Kupiłam dla brata bilet powrotny, który był w islandii i miał przesiadkę w Kopenhadze do Warszawy linią Norwegian i tam okazało sie że nie ma go na liście pasażerów tego lotu !!!!nie wpuszczono go na pokład chociaż w Polsce sprawdzaliśmy i rezerwacja byla, a w Kopenhadze nie istniała taka rezerwacja!!!!!Całe szczęści że miał kasę i był jeszcze tego dnia wylot do warszwy i poleciał inną linią!!!!!A gdyby nie miał kasy??????Co by się stało???W naszym biurze podróży w Ełku zareklamowaliśmy całą sprawę i czekamy już 2 miesiące i cisza nic nie wiedzą i jeszcze każą żebyśmy sami dzwonili do Norwegii i pytali poprostu kpina! Trzeba znać bardzo dobrze język angielski i starcić dużo kasy na telefony a orbis umywa ręce!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikomu nie polecam tej lini!!!!!!!!!!dajcie pare groszy więcej i polecicie normalnie!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/06/11 13:17 #3 przez kuba
Replied by kuba on topic Odp: Są nieżli!
Oj to musiałaś bardzo żle trafić, moim zdaniem fachowa i miła obsługa, na lotach z i do Polski polscy piloci i stewardessy/stewardzi. Minimalne spóżnienia nadrabiane w locie. Dużo miejsca na kolana ;) Miękkie lądowania. Wbrew temu, co sądzą niektórzy, flota Norwegian Air Shuttle wcale nie jest przestarzała - B737, które posiadają, mają najwyżej po parę lat (można to sprawdzić choćby na internecie). Cena za lot Kraków-Sztokholm-Kraków śmiesznie niska (z wszelkimi opłatami, w promocji, 140 zł.). BARDZO PRZYJAZNA LINIA JEŚLI CHODZI O LOW-COST-y!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nawigacja dodatkowa