Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat doświadczenia
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Mam wazne pytanie. Lot z dzieckiem.

Więcej
2008/09/04 18:38 #1 przez madziorek
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Mam problem ... poniewaz wybieram sie do Polski 30 Wrzesnia z dzieckiem ktore 4 pazdziernika bedzie mialo dwa latka ... a wracam 8 pazdziernika... i nie wiem jak to bedzie z biletem ..

Poniewaz narazie jest zaliczane jako niemowle a 4 pazdziernika bedzoe juz miala dwa latka .. i mam klopot jak to zrobic... czy mam kupic bilet jako juz dziecko w ta i ta strone czy jak ...

HELP ME!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/16 11:28 #2 przez CzeresNiA
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja proponuje zaryzykowac i kupic bilet jak dla niemowlaka ;)

Więcej
2008/09/16 11:31 #3 przez b3n3k
madziorku, nie mam dzieci jeszcze, ale z tego co sie orientuje, to maluchy maja latanie bardzo czesto za darmo, sprawdzalas czy twoja linia tego nie oferuje?

Więcej
2008/09/17 14:58 #4 przez madziorek
nie ... niemowlaki moga latac za darmo a za dziecko placi sie dosc duzo... to easyjet ... moja mala nawet nie lubi sama siedziec na siedzeniu i tak bedzie siedziala mi na kolanach wiec .. po co mam placic za miejsce??

Więcej
2011/05/27 13:11 #5 przez Znawca
Jeżeli dziecko ma 2 lata lub więcej musi mieć wykupione osobne siedzenie! Nie polecałbym ryzykować i kupować biletu jak dla niemowlaka, bo na pewno nie będzie mogło lecieć!
Dzieci pomiędzy 2-3 rokiem życia mogą jeszcze podróżować dodatkowo w foteliku samochodowym ale nie może być szersze niż 42cm.
Tak w ogóle, jeżeli podróżuje się z dzieckiem, to można wziąć za darmo 2 z takich rzeczy, jak: fotelik samochodowy, wózek spacerowy albo łóżeczko podróżne.

Więcej
2011/07/02 06:11 #6 przez aynis
Dla dziecka powyżej drugiego roku życia trzeba wykupić już normalny bilet - będzie on niestety kosztował tyle samo, co dla dorosłego. Tanie linie nie dają zniżek dla dzieci, tradycyjne (np. LOT, Lufthansa) dają zniżki 25-33% do 12 roku życia.

Poza tym przy wylocie sprawdzają paszport/dowód dziecka, więc będzie wiadomo, że dziecko ma już ponad dwa latka.

Więcej
2011/07/14 11:08 #7 przez Mroofka
Musisz niestety wykupic bilet dla dziecka jesli skonczy 2-latka. Takie sa zasady i to nie tylko easyjetu ale wiekszosci tanich linii lotniczych.

I nie mow ze nie rozumiesz po co kupowac bilet dla dziecko skoro i tak bedzie siedzialo na Twoich kolanach, Uwierz mi,nie bedzie :P Jesli dziecko ma wykupione siedzenie, musi w nim siedziec podczas startu i ladowania. I chodzi tu o bezpieczenstwo a nie o pieniadze

Nawigacja dodatkowa