Jeśli nie masz jeszcze planów na sylwestra, jest później niż Ci się wydaje. Miejsca w hotelach w Zakopanem czy nad Bałtykiem się wyprzedają, a bilety na bale znikają w mgnieniu oka. Może więc zamiast przed telewizorem spędzić Nowy Rok za granicą? Jeśli boisz się, że po świętach w portfelu będzie hulał wiatr, uspokajamy – to 6 niskobudżetowych propozycji na tanie loty na sylwestra.

2. Nowy Rok nad brzegiem oceanu? Brzmi jak plan!

Powitanie Nowego Roku można połączyć z idealnymi wakacjami w egzotycznym kraju. Jeśli znudziło Wam się marznięcie na dworze z butelką szampana w jednej ręce i zimnym ogniem w drugiej, polecamy opcję z piaszczystą plażą i pysznym egzotycznym jedzeniem – Maroko.

Tygodniowe wakacje nie muszą zrujnować waszego budżetu. Znaleźliśmy okazję na tanią wycieczkę na sylwestra za nieco ponad 1700 zł. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się gdzie wybrać się na sylwestra, gorąco polecamy słoneczne Maroko! Czekają na Was rozległe plaże nad brzegiem oceanu, oraz pobyt w 3* hotelu z basenem. Nie zabraknie też z całą pewnością propozycji na sylwestrową noc.

Oto szczegóły: Powitaj Nowy Rok w Maroku

Maroko to ciekawy kulturowo kraj, gdzie warto powitać Nowy Rok. Fot. Shutterstock
2 KOMENTARZE
  1. Znaleźliśmy okazję na tanie loty na sylwestra za nieco ponad 1700 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here