Jak spakować się w bagaż podręczny? Wiele osób chciałoby poznać magiczną sztuczkę jak to zrobić. Można nauczyć się szybko i sprawnie pakować. To przydatne w erze polityki dopłacania za każdą kolejną walizkę w tanich liniach lotniczych. Oto szybki poradnik jak spakować się w pięciu krokach – nawet w malutką walizkę.

2. Krok 2: tylko najpotrzebniejsze rzeczy

Zazwyczaj w podróż bierzesz zdecydowanie za dużo. Nie zawsze potrzebna Ci jest lokówka, roczny zapas kosmetyków i wiertarka udarowa.

Spokojnie, na miejscu są sklepy. Jeśli zapomnisz szamponu albo skarpetek, zawsze możesz je kupić. Lepiej jest zapłacić za jedną rzecz, niż za cały bagaż rejestrowany. Dasz radę wszystko zmieścić!

Jak spakować się do bagażu podręcznego i o niczym nie zapomnieć? Przydatne jest zrobienie listy rzeczy do zabrania. Spisując ją możesz sobie wyobrażać jak będzie wyglądał Twój dzień na wakacjach i co Ci się wtedy przyda.

Mamy dla Ciebie także gotową listę rzeczy do zabrania. Możesz ją wydrukować albo przejrzeć online. To wszystkie przedmioty jakie mogą Ci wpaść do głowy, ale ponownie przypominamy – połowy z nich i tak na pewno nie potrzebujesz.

Gotowa lista rzeczy do spakowania


Jak spakować się w bagaż podręczny? Oszczędnie. Im mniej zabierzemy, tym lepiej. Fot. Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here