Są pewne miejsca, które trzeba zobaczyć chociaż raz życiu. O niektórych z nich zapewne już słyszałeś, o innych być może dowiesz się po raz pierwszy. Jeśli zadajesz sobie pytanie: gdzie na wakacje? to właśnie tutaj możesz poszukać inspiracji. Zaczynamy!

5. Gdzie na wakacje? Santorini czeka!

Jeśli zastanawiasz się, gdzie na wakacje pojechać tym razem, pomyśl o Santorini. Grecja ma wiele niesamowitych wysp, które mogą się poszczycić niezwykłym klimatem i dużą dozą romantyzmu. Ale chyba najwspanialszym z nich jest Santorini. Ta wyspa ma w sobie wszystko: cudowne zachody słońca, piękny kolor morza, jedyne w swoim rodzaju miasteczka z pięknymi widokami… Szykuj się na spacery po wąskich uliczkach, kąpiele w morzu i posiłki w niezapomnianych miejscach. Nawet niczego wcześniej nie planując, można dać się ponieść emocjom i zrobić coś szalonego w miejscu takim jak to!

Sprawdź tanie loty na Santorini

Oia charakteryzuje się typowo cykladzką architekturą. Fot. Shutterstock
1 KOMENTARZ
  1. U nas Grecja i to już w sieprniu! <3 Przeglądaliśmy oferty różnych biur podróżny no i z Itaki, właśnie na Grecję się super opcja trafiła, a doszliśmy do wniosku, że te ok. 30 stopni jakie na maj przypada najlepiej się nam przysłuży 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here