Ostatnio pisaliśmy o badaniach, jakie przeprowadzał portal BIG 7 Travel w celu stworzenia listy najbardziej przyjaznych miast na świecie dla turystów i emigrantów. Dziś chcemy Ci pokazać jeszcze listę najczęściej odwiedzanych krajów świata. Portal przeanalizował dane i wyłonił listę kierunków #Instagrammable, czyli 10 najbardziej instagramowych trendów podróżniczych 2019. W międzynarodowej ankiecie wzięło udział 1,5 miliona osób. Sprawdź czy będziesz zaskoczony wyborem…

Zobacz najczęściej odwiedzane miasta

Dzięki tanim podróżom i wciąż rozwijającej się technologii świat staje się coraz bardziej połączony i jest w zasięgu ręki. Rośnie liczba osób, które chcą na własne oczy zobaczyć, co cudownego ma do zaoferowania i nie boją się sięgać po marzenia. Jakie kraje są najczęściej odwiedzane na świecie? Możesz tę listę potraktować jako inspirację albo wręcz przeciwnie – z powodu tłumów – możesz pominąć te kierunki w swoich podróżniczych wyborach. Badania BIG 7 Travel wykazały listę krajów, które odwiedza największa liczba turystów w ciągu roku.

9. Niemcy – 37.5 milionów odwiedzających rocznie

Jak wynika z badań, Niemcy mają dużo do zaoferowania. Jest wiele powodów, aby przyjechać do tego kraju, a przede wszystkim kultowego Berlina. Można tu znaleźć kilka niesamowitych instagramowych miejsc.

Sprawdź: Tanie loty do Niemiec

Fot. Shutterstock
2 KOMENTARZE
  1. Francja???! Byłam tam jeden raz przejazdem co mogę powiedzieć… Brudno i drogo!!!!

  2. Nie ma w zestawieniu Grecji??? Coś nie tak z tym zestawieniem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here