Ekskluzywne wnętrza, profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia i do tego pewna nuta romantycznej dekadencji. Niezwykłe podróże koleją w eleganckim stylu co prawda nie są tanie, ale potrafią zagwarantować niezapomniane wrażenia.

2Rovos Rail’s Pride of Africa – wśród krajobrazów Południowej Afryki

Relaks w wagonie obserwacyjnym jest jedną z atrakcji podróży pociągiem Rovos Rail. Fot. Rovos.com

Afrykańska linia chwalona jest nie tylko za fantastyczne wyposażenie, ale i dyskretną obsługę, która jest do dyspozycji gości przez całą dobę. Pociąg pokonuje bez wątpienia jedną z najwspanialszych tras – za oknem można podziwiać najpiękniejsze krajobrazy Południowej Afryki.

Wysoki jest także koszt takiej podróży, który zaczyna się od 4495 dolarów. Skład jest w stanie pomieścić 72 pasażerów, którym oferuje piękne wnętrza wyłożone wysokiej jakości panelami z drewna, a te doskonale komponują się z najlepszymi materiałami. Wszystkie prywatne kabiny wyposażone są w sejf, sekretarzyk oraz minibar. Apartament królewski co prawda nie jest tak przestronny jak w The Maharajas’ Express, bo zajmuje „jedynie” pół wagonu, ale na pewno nie odbiega standardem.

1 KOMENTARZ
  1. Avatar Podróżniczka

    Wraz z rozwojem kolei i budową nowych trakcji kolejowych – nowoczesny pociąg staje się coraz szybszą i wygodniejszą metodą podróżowania po Europie. Kierunki podróży, opisy nowoczesnych składów czy w końcu recepty na podróż pociągiem dostępne są w serwisie http://www.europodroze.pl, gdzie można również nabyć bilety kolejowe online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here