Niezależnie od tego czy lecisz pierwszy raz czy też któryś z kolei, początek podróży samolotem zawsze wygląda tak samo. Załoga zaraz po powitaniu pasażerów na pokładzie pokazuje dokładnie gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne, jak zachować się w sytuacji turbulencji czy też co zrobić kiedy wypadną maski tlenowe. Przypominają również o zakazie palenia.Bezpieczeństwo pasażerów i pracowników linii lotniczych jest priorytetem każdego przewoźnika.

Safety video które zapamiętasz

I choć samolot jest wciąż najbezpieczniejszym środkiem transportu, to jednak podstawy zachowania się w trudnej sytuacji każdy powinien dobrze znać. Zazwyczaj jednak moment powtarzania procedur bezpieczeństwa zdaje się być nudnym dla pasażerów. Przewoźnicy zdają sobie sprawę, że to bardzo ważne tematy, ale w obecnych czasach trzeba zainteresować odbiorcę, dlatego linie lotnicze wymyślają coraz to ciekawsze sposoby przekazu. Nierzadko w zabawny i kreatywny sposób przedstawiają to, co najważniejsze. Często możesz zobaczyć w takich safety video znane osoby: aktorów, piosenkarzy czy celebrytów.

Sprawdź jak Ci przewoźnicy zabijają powszechną nudę. Teraz na pewno zapamiętasz zasady zachowania w samolocie, a przede wszystkim w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

2Virgin America

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here