Czy to jest w ogóle jedzenie? Być może zadawałeś siebie już kiedyś takie pytanie, odrywając folię z tacki zaserwowanej ci podczas lotu. Wiadomo,  na pokładzie samolotu nie musi być podawane jedzenie jak z najlepszej restauracji, ale dobrze by było, gdyby wyglądało i smakowało chociaż troszkę lepiej niż karma dla zwierząt.

A może zdarzyło ci się pomyśleć, że byłoby lepiej, gdyby ta potrawa była w ogóle bez smaku? Śmierdzące jedzenie w samolocie może zniesmaczyć każdego, a jest to sytuacja częściej spotykana niż ci się może wydawać. W niektórych liniach lepiej nic nie zjeść niż czekać na nieunikniony rozstrój żołądka. Oto linie lotnicze z najgorszymi posiłkami pod słońcem, wg Skytrax. Myślicie, że któregoś przewodnika brakuje na tej liście? A może macie własnych faworytów?

4. United Airlines

Amerykańska linia lotnicza borykała się z różnego rodzaju problemami, w tym finansowymi, w ostatnich latach. Stąd zapewne dramatyczny spadek jakości potraw oferowanych na pokładach ich samolotów. Choć być może problemy United wyniknęły właśnie z ucieczki pasażerów przed koszmarnymi daniami, które nie nadawały się do zjedzenia… 

2 KOMENTARZE
  1. A gdzie LOT z kotletem schabowym? Czekałem,kto pisze takie bzdury? Lufthansą to dopiero badziewie smaku. Emiraty i Turkish najlepsze pod tym względem.

  2. Nie lataliscie tym a już negujecie, latalem tymi liniami i jedzenie jest ok
    Najbardziej polecam emirates, qatar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here