Ile razy zdarzyło Ci się, że zobaczyłeś jakieś miejsce na zdjęciach i od razu chciałeś tam być? My mamy takich dziesiątki! Jeśli po zobaczeniu tych zdjęć zarezerwujesz bilety lotnicze, obiecujemy: satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Przyjmujemy zakłady – kto zaliczy wszystkie te miejsca pierwszy? My, czy Wy?

2. Reunion

Reunion – to brzmi zupełnie jak słowo, które nie istnieje. Tymczasem to raj na Oceanie Indyjskim, do którego możesz się dostać bez większych problemów. Powiemy więcej – zdarzają się błędy taryfowe dzięki którym loty tam wcale nie muszą rujnować Twojego portfela.

Ta była francuska kolonia to istna perła dla miłośników dzikiej przyrody. Położona niedaleko na wschód od Madagaskaru wyspa jest aktywnym wulkanem, którego ostatnia erupcja miała miejsce w 2017 r. Jeśli chcesz czerpać garściami z życia i na starość opowiadać historie, których nie opowiada nikt inny, jedź na Reunion.

Myślisz, że to poza Twoim zasięgiem? Mylisz się, więcej wydasz nad Bałtykiem! Pierwsze z brzegu ceny w wyszukiwarce to Paryż – Reunion – Paryż w cenie ok.2200 zł w obie strony

Reunion, Maido. Fot. unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here