Ile ludzi, tyle opinii. Skoro tu jesteś, to na pewno również należysz do tej grupy ludzi, którzy doskonale wiedzą, jakie miejsca na świecie chcą zobaczyć, po prostu gdzie chcieliby polecieć. A co jest na pierwszym miejscu Twojej listy? Dopisujesz wciąż nowe pozycje? Nie jesteś w tym sam! Oczywiście są to subiektywne rankingi, jednak niektóre – podane do publicznej wiadomości mogą zainspirować innych i tak właśnie jest z listą krajów do odwiedzenia stworzoną przez Gunnara Garforsa. Obecnie ma 44 lata i zwiedził 198 krajów przed 37 rokiem życia.

Chociaż to nie było łatwe, to jednak udało się! Jak informował National Geographic, wybrał 12 państw do których, jego zdaniem, koniecznie musisz polecieć! Sprawdź dlaczego akurat te kraje.

2. NORWEGIA

OK, nazwijcie mnie stronniczym, ale kto nie widział zachodniego wybrzeża, albo północnej Norwegii, ten nie wie, co znaczy piękno przyrody. Dzikie góry, fiordy, wodospady i lodowce – to trzeba zobaczyć!

Gunnar Garfors
mężczyzna na krawędzi skały
Fot. Shutterstock
Poprzedni artykułTen nowy przewoźnik ma kłopoty, jego samoloty nie mogą lądować we mgle
Następny artykułDokąd lecieć w listopadzie? Najlepsze miejsca na słoneczny wypoczynek
blank
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here