Do wakacji już tęskno, ale do urlopu zostało jeszcze trochę czasu? I to zdecydowanie za dużo niż byś sobie życzył? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, aby poczuć namiastkę tego, co Cię czeka w gorącym sezonie. Weekend czerwcowy 2018 to coś, co na pewno jest Ci potrzebne. Znaleźliśmy dla Ciebie sporo opcji all inclusive, aby wykorzystać ten czas.

2Hiszpania, Costa Brava

Costa Brava w Hiszpanii
Fot. Shutterstock

Na weekend czerwcowy 2018 możesz wybrać się także do Hiszpanii, a konkretnie na Costa Brava (Dzikie wybrzeże/Urwiste wybrzeże). Obejmuje północno-wschodnie wybrzeże Hiszpanii. Najlepiej korzystać z ofert last minute, dlatego takie właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Główne kierunki wycieczek last minute na Costa Brava to Blanes, Calella, Girona, L’Escala, Lloret de Mar, Palamos, Playa d’Aro, Roses, Torroella de Montgri Santa Susanna i Tossa de Mar. Piękne piaszczyste plaże, rozmaita roślinność, klify i mnóstwo ukrytych zatoczek na pewno pozwolą Ci złapać oddech przed kolejnym tygodniem w pracy.

Leć do Hiszpanii

Poprzedni artykułTyle zarabiają piloci w Emirates
Następny artykułPromocja Wizz Air na wszystkie loty z i do Polski!
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here