Na co dzień pracownik korporacji, który w nielicznych wolnych chwilach poszukuje wszelkich możliwości pozwalających na oderwanie od rutyny. Najlepszym sposobem na przełamanie szarości dnia codziennego są dla niej liczne pasje - uwielbia fotografię, podróże, rowerowe szaleństwa, od dobrych kilku lat powiększa regularnie swoją sporą już kolekcję...
Na co dzień pracownik korporacji, który w nielicznych wolnych chwilach poszukuje wszelkich możliwości pozwalających na oderwanie od rutyny. Najlepszym sposobem na przełamanie szarości dnia codziennego są dla niej liczne pasje - uwielbia fotografię, podróże, rowerowe szaleństwa, od dobrych kilku lat powiększa regularnie swoją sporą już kolekcję roślin owadożernych… Jednak najważniejszym dla niej hobby są właśnie podróże.
More

Tanie bilety do Toskanii! Piza z Gdańska już za 146zł!

Tanie bilety do Toskanii! Piza z Gdańska już za 146zł!

​Piza jest centralnym miastem jednego z najpiękniejszych regionów Włoch - Toskanii. Krzywa Wieża i pozostałe zabytki miasta takie jak baptysterium, katedra lub zabytkowa nekropolia Camposanto, słynne malownicze widoki w całym regionie... Czy trzeba czegoś więcej, by chcieć się tam wybrać? Pozostaje tylko rozejrzeć się za biletami lotniczymi w rozsądnej cenie, ale wyręczamy Was w poszukiwaniach! Mamy ciekawą ofertę na spędzenie kilku dni w Toskanii już w styczniu.

Za bilety z Gdańska do Pizy z wygodnymi przesiadkami w Paryżu zapłacicie jedynie 146zł! Proponujemy podróż w terminie 20-24.01.2016. Termin ten pozwoli Wam zwiedzić wszelkie atrakcje bez tłumów innych odwiedzających ten jeden z najpopularniejszych regionów Włoch.

Kontynuuj czytanie

Lublana i Londyn w jednej podróży z Poznania za 171zł w marcu!

Lublana i Londyn w jednej podróży z Poznania za 171zł w marcu!
Słowenia to najzamożniejszy kraj z bloku byłej Jugosławii. Stolicą tego niewielkiego państwa jest Lublana, w której zobaczycie m.in. miejsca takie jak: Pałac Biskupi, wybudowany na wzgórzu zamek, ruiny rzymskie, słynny most ze smokami (Zmajski Most), Muzeum Narodowe oraz Galerię Narodową.

W Trakcie dłuższego pobytu​ warto pojechać poza stolicę, np. nad jedno z najczęściej fotografowanych w Europie jezior - Bled. Na środku tego zbiornika znajduje się niewielka wysepka z maleńkim średniowiecznym kościołem. Warto wybrać się również do mającego wenecki charakter miasta Piran.

Piękne starówki i urokliwe wąskie uliczki znajdziecie w miastach Stanjel lub Maribor. Koniecznie wybierzcie się również do wyjątkowego miejsca o nazwie Predjamski Grad - ufortyfikowanego zamku wbudowanego w jaskinię. To tyle naszych podpowiedzi, resztę musicie odkryć sami, szczególnie że mamy dla Was tanie przeloty do Lublany. Przy okazji będziecie mogli zwiedzić również Londyn.
Za bilety z Poznania zapłacicie jedynie 171zł. Proponujemy podróż  terminie 6-15.03.2016.
Kontynuuj czytanie

Kuba last minute bezpośrednio z Warszawy za 2200zł!

Kuba last minute bezpośrednio z Warszawy za 2200zł!
Gdy myślimy o Kubie, od razu przychodzą nam do głowy rajskie plaże, stare, kolorowe samochody, cygara i znane na całym świecie drinki takie jak mojito czy pinacolada. Jeżeli chcielibyście przekonać się na własne oczy, jak wygląda ta coraz bardziej otwarta dla turystów wyspa, proponujemy tanie loty czarterowe last minute. Za bezpośredni przelot w dwie strony z Warszawy do Varadero w terminie 14-28.01.2016 zapłacicie jedynie 2200zł!

Z informacji praktycznych: Polacy udający się na Kubę zobowiązani są do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty. Wizy i karty wydaje konsulat kubański w Warszawie. Karty turysty można zakupić również w niektórych biurach podróży - jest to zdecydowanie najwygodniejsza i najszybsza opcja na załatwienie formalności. Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wjazdu na Kubę. Turysta obowiązany jest również posiadać bilet powrotny lub bilet umożliwiający kontynuację podróży.

Kontynuuj czytanie

Santorini i Ateny w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 268zł!

Santorini i Ateny w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 268zł!

​Santorini to niewielka wyspa położona na Morzu Śródziemnym w niedalekiej odległości od Grecji kontynentalnej. Słynie z malowniczych widoków, które wprawiają w zachwyt szczególnie o zachodzie słońca. Ze względu na wulkaniczne pochodzenie, znana jest również z plaż o czarnym lub czerwonym piasku. Santorini umieszczona została na liście światowego dziedzictwa UNESCO. 

Szukacie tanich lotów na Santorini? Nie mogliście lepiej trafić! Mamy dla Was ciekawą propozycję na spędzenie kilku dni na tej urokliwej greckiej wyspie. Przy okazji tej podróży będziecie mogli zobaczyć również liczne starożytne zabytki znajdujące się w Atenach. Za bilety na wszystkie loty na przełomie stycznia i lutego zapłacicie jedynie 268zł. Proponujemy podróż w terminie 27.01.-2.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Bolonia, Malta i Rzym w jednej podróży z Wrocławia za 210zł!

Bolonia, Malta i Rzym w jednej podróży z Wrocławia za 210zł!

Malta to wydawać by się mogło niepozorny kraj położony na kilku niewielkich wysepkach znajdujących się na Morzu Śródziemnym na południe od Włoch. Bolonia i Rzym to dwa niezwykłe miasta we Włoszech, które od lat urzekają odwiedzających mnóstwem interesujących atrakcji wartych zobaczenia. Co łączy te trzy miejsca? Poza niesamowitym urokiem, którego nie można im odmówić, łączą je tanie bilety, które wyszukaliśmy specjalnie dla Was! 

Proponujemy dzisiaj tanie loty do Bolonii, na Maltę i do Rzymu - wszystkie te miejsca odwiedzicie przy okazji jednej podróży już za jedyne 210zł! W niskiej cenie polecicie z Wrocławia na przełomie stycznia i lutego, a dokładnie w terminie 24.01-3.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Bukareszt z Warszawy za 156zł!

Bukareszt z Warszawy za 156zł!

Jeżeli jeszcze nigdy nie byliście w Rumunii, czym prędzej to nadróbcie! Kraj ten niesłusznie kojarzony jest jedynie z postacią hrabiego Drakuli, którego pierwowzorem był Vlad Palownik, hospodar wołoski zamieszkujący niegdyś region Transylwanii. Rumunia ma naprawdę wiele do zaoferowania odwiedzającym - niezwykłe zabytki, urokliwe miasteczka, przyroda, serdeczni ludzie otwarci na przybyszów... A do tego zupełny brak tłumów turystów. 

Wyszukaliśmy dla Was tanie loty do Bukaresztu. Za przeloty z Warszawy z wygodnymi przesiadkami w Weronie i z powrotem w Brukseli (Charleroi) zapłacicie jedynie 156zł! Proponujemy loty w terminie 20-24.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Marrakesz, Bergamo i Paryż w jednej podróży z Poznania za 265zł!

Marrakesz, Bergamo i Paryż w jednej podróży z Poznania za 265zł!

Marrakesz jest niesamowicie charakterystycznym miastem, o którym trudno zapomnieć. Mieszanka najróżniejszych zapachów, marokańskich smaków i kolorów  zawróci w głowie niejednemu podróżnikowi!

Już za nieco ponad trzy tygodnie możecie wybrać się w niezapomnianą podróż do Marrakeszu - perły południa Maroka! Przy okazji przesiadek będziecie mogli zwiedzić również urokliwe Bergamo oraz spędzić nieco czasu w Paryżu. Włochy, Maroko oraz Francja - każde z tych państw ma wiele do zaoferowania, na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. 

Wyszukaliśmy dla Was tanie bilety na trasie Poznań - Mediolan (Bergamo) - Marrakesz - Paryż (Beauvais) - Poznań. Za wszystkie przeloty pomiędzy tymi miastami zapłacicie jedynie 265zł! Poniższa propozycja dotyczy lotów w terminie 30.01-7.02.2016.

Kontynuuj czytanie

8 dni w Porto za 526zł! W cenę wliczone przeloty i noclegi!

8 dni w Porto za 526zł! W cenę wliczone przeloty i noclegi!

Dolina rzeki Douro słynie z mocnego wina noszącego nazwę porto. Taką samą nazwę nosi również urokliwe miasto położone w tejże dolinie. Porto nie na darmo uważane jest za najpiękniejsze miasto Portugalii. "Miasto mostów" (wizytówką Porto jest rzadko spotykany dwukondygnacyjny most noszący imię Luisa I) ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji oraz doskonałą, portugalską kuchnię w większości wywodzącą się właśnie z tego regionu.

Do Porto w interesującej cenie polecicie jeszcze w styczniu z Gdańska! Za bilety z dłuższą przesiadką w Dortmundzie pozwalającą na zobaczenie tego miasta oraz wygodną przesiadką w drodze powrotnej w Brukseli zapłacicie tylko 199zł. Proponujemy loty w terminie 13-22.01.2016. Do tanich lotów proponujemy również tanie noclegi w dobrze ocenianym obiekcie - dzięki naszej ofercie za cały pobyt (przeloty i zakwaterowanie) zapłacicie jedynie 526zł!

Kontynuuj czytanie

Barcelona z Gdańska za 113zł! Tygodniowy pobyt (przeloty, noclegi i auto) już za 425zł!

Barcelona z Gdańska za 113zł! Tygodniowy pobyt (przeloty, noclegi i auto) już za 425zł!

Stolica regionu Katalonia, drugie co do wielkości miasto Hiszpanii - mowa o Barcelonie, jednym z najpiękniejszych miast Europy! Klimatyczne parki, uliczki oraz niezliczona ilość zabytków zachęcają do odwiedzin o każdej porze roku. 

Polecamy tanie bilety z Gdańska. Za przeloty do Barcelony w terminie 31.01-7.02.2016 zapłacicie jedynie 113zł! Jeżeli skorzystacie z poniższej oferty, za tygodniowy pobyt zapłacicie jedynie 425zł od osoby - w cenę tę wliczone są przeloty, noclegi w centrum miasta oraz niesamowicie tani wynajem samochodu. Za wypożyczenie auta zapłacicie niecałe 4zł dziennie! To idealna okazja, żeby w trakcie dłuższego pobytu dokładniej poznać okolice niezwykłej Barcelony.

Kontynuuj czytanie

Paryż i Palermo w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 162zł!

Paryż i Palermo w jednej podróży z Warszawy (Modlin) za 162zł!

Dzisiaj mamy dla Was interesującą ofertę na łączone loty do Paryża i Palermo. W stolicy Francji spędzicie dwa dni, a na Sycylii - tydzień. Za bilety z Warszawy Modlin w terminie 19-28.01.2016 zapłacicie jedynie 162zł! Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Zwiedzanie Sycylii warto rozpocząć właśnie od Palermo, największego miasta położonego na tej pięknej wyspie. W Palermo mieszają się trzy różne kultury - europejska, afrykańska i azjatycka - co daje ciekawą mieszankę wartą zobaczenia na własne oczy. Miasto może poszczycić się wieloma interesującymi zabytkami z różnych epok. Warto wymienić chociażby Palazzo dei Normanni, katedrę, pałace Ziza i Cuba czy katakumby klasztoru Kapucynów. A w przerwie od zwiedzania koniecznie trzeba spróbować parmigiany oraz słodyczy cannoli i cassata. 

Kontynuuj czytanie

Piza z Gdańska za 165zł!

Piza z Gdańska za 165zł!

Krzywa Wieża w Pizie jest jednym z najsłynniejszych symboli Włoch, nie jest jednak jedynym interesującym miejscem w tym mieście. Poza wieżą w Pizie warto zobaczyć również katedrę, baptysterium, zabytkową nekropilię - Camposanto, kościół Santa Maria della Spina oraz otoczony średniowiecznymi budynkami Piazza dei Cavallieri. W mieście odwiedzić można również kilka muzeów. 

Dzisiaj proponujemy Wam tanie przeloty do Pizy z Gdańska. Za loty z wygodnymi przesiadkami z Paryżu i w Brukseli zapłacicie jedynie 165zł! W tak niskiej cenie polecicie do Toskanii w terminie 17-22.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Kijów z Katowic za 93zł! 3 dni - przeloty i noclegi - za 150zł!

Kijów z Katowic za 93zł! 3 dni - przeloty i noclegi - za 150zł!

Kijów - jedno z najstarszych miast Europy Wschodniej - położony jest malowniczo na kilku wzgórzach. Mimo burzliwej historii, w mieście nie brakuje ciekawych atrakcji. W trakcie pobytu w stolicy Ukrainy koniecznie trzeba zobaczyć m.in. Ławrę Pieczerską, Sobór Mądrości Bożej, cerkiew św. Andrzeja oraz Złotą Bramę. Interesujące może być również Muzeum Czarnobyla. 

Wszystkie te miejsca możecie zobaczyć w marcu - do Kijowa dostaniecie się z Katowic w terminie 5-8.03.2016 już za 93zł! Jeżeli skorzystacie z naszej oferty, za cały pobyt zapłacicie jedynie 150zł od osoby! W cenę tę wliczone są przeloty oraz noclegi w dobrze ocenianym obiekcie.

Kontynuuj czytanie

Faro z Katowic już za 245zł!

Faro z Katowic już za 245zł!

Faro to największe miasto regionu Algarve w południowej Portugalii. Wydaje się być wprost stworzone do leniwych spacerów, spokojnego oglądania zabytków czy pływania łódką i podziwiania dzikiej przyrody (np. flamingów lub kameleonów). Ale w Faro nie brakuje także nocnych klubów i restauracji. Uważa się, że wszystkiego tego, co najlepsze w kuchni regionu, można spróbować właśnie w tym mieście. Koniecznie trzeba zakosztować dania pod nazwą cataplana przygotowywanego z różnymi składnikami: z mięsem, z rybami, owocami morza, warzywami, ryżem.

Jeżeli macie ochotę na wycieczkę do tej części Portugalii, mamy coś dla Was. Za przeloty z Katowic do Faro z wygodnymi przesiadkami w Paryżu zapłacicie jedynie 245zł od osoby! Proponujemy podróż w terminie 23-30.01.2016.

Jeżeli skorzystacie z naszej poniższej oferty, za tygodniowy pobyt w Faro zapłacicie 675zł - w cenę tę wliczone są przeloty oraz noclegi ze śniadaniami. Do tego już za 15zł na dzień będziecie mogli wypożyczyć samochód, który umożliwi Wam dokładniejsze zwiedzenie południowej części państwa.

Kontynuuj czytanie

Paryż z Warszawy (Modlin) za 78zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Paryż z Warszawy (Modlin) za 78zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Co powiecie na Paryż w marcu? Jeżeli szukaliście dobrej oferty na przeloty do tego niezwykłego miasta, może zainteresuje Was nasza propozycja. Za bilety na trasie Warszawa (Modlin) - Paryż (Beauvais) w terminie 1-5.03.2016 zapłacicie jedynie 78zł! A co najważniejsze - cena ta dostępna jest dla wszystkich, niepotrzebne Wam członkostwa w żadnych klubach! 

Nie na darmo Paryż zwany jest stolicą mody i miastem zakochanych. Nosi również miano kulturalnej stolicy świata. Paryż pełen jest romantycznych zaułków, najróżniejszych zabytków, muzeów oraz eleganckich restauracji. Chociaż raz w życiu trzeba zobaczyć to miasto!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety do Gruzji - Kutaisi z Warszawy za 153zł!

Tanie bilety do Gruzji - Kutaisi z Warszawy za 153zł!

Wraz z pierwszym dniem nowego roku mamy dla Was świetną propozycję na spędzenie kilku dni w Gruzji! Za loty z Warszawy do Kutaisi w terminie 20-24.03.2016 zapłacicie jedynie 153zł. Jeżeli skorzystacie z naszej poniższej oferty, za cały pobyt zapłacicie jedynie 213zł od osoby! W cenę tę wliczone są przeloty oraz noclegi w bardzo dobrze ocenianym hostelu położonym w centrum Kutaisi. 

Gruzja kusi bogatą historią, przepięknymi widokami, niesamowitą gościnnością mieszkańców i pyszną kuchnią. Kto by chciał spróbować potraw takich jak chinkali, chaczapuri czy czurczchela w oryginalnym, gruzińskim wydaniu, powinien jak najszybciej zdecydować się na niezwykłą podróż do tego państwa. Gruzja czeka!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa