Na co dzień pracownik korporacji, który w nielicznych wolnych chwilach poszukuje wszelkich możliwości pozwalających na oderwanie od rutyny. Najlepszym sposobem na przełamanie szarości dnia codziennego są dla niej liczne pasje - uwielbia fotografię, podróże, rowerowe szaleństwa, od dobrych kilku lat powiększa regularnie swoją sporą już kolekcję...
Na co dzień pracownik korporacji, który w nielicznych wolnych chwilach poszukuje wszelkich możliwości pozwalających na oderwanie od rutyny. Najlepszym sposobem na przełamanie szarości dnia codziennego są dla niej liczne pasje - uwielbia fotografię, podróże, rowerowe szaleństwa, od dobrych kilku lat powiększa regularnie swoją sporą już kolekcję roślin owadożernych… Jednak najważniejszym dla niej hobby są właśnie podróże.
More

Minorka i Barcelona w jednej podróży z Poznania za 353zł!

Minorka i Barcelona w jednej podróży z Poznania za 353zł!

Minorka to druga pod względem wielkości wyspa Balearów - archipelagu należącego do Hiszpanii. Nie jest tak popularna jak położone obok Ibiza czy Majorka, dzięki czemu jest na niej znacznie spokojniej. A atrakcjami i urokiem nie ustępuje żadnej ze wspomnianych wysp. Plaże skryte w malowniczych zatokach, klifowe urwiska, liczne megalityczne świątynie i lokalna kuchnia to główne zalety Minorki. Specjalnością są homary, langusty i krewetki oraz... majonez, który po raz pierwszy powstał właśnie na Minorce!

Barcelona to stolica regionu Katalonia, drugie co do wielkości miasto Hiszpanii. To jedno z najpiękniejszych miast Europy. Klimatyczne parki, uliczki oraz niezliczona ilość zabytków zachęcają do odwiedzin o każdej porze roku.

Za bilety na łączoną podróż na Minorkę i do Barcelony zapłacicie 353zł! Podróż w takiej cenie odbędziecie w terminie 10-20.04.2016. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo na niektóre odcinki zostało tylko po 4 bilety w najlepszej cenie!

Kontynuuj czytanie

Alicante z Warszawy za 228zł na koniec kwietnia!

Alicante z Warszawy za 228zł na koniec kwietnia!

Alicante to miasto położone w południowo-wschodniej Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca. Z arabskiego jego nazwa oznacza "źródło światła". Nazwa ta nie jest przypadkowa, ponieważ w Alicante słońce świeci przez niemal 300 dni w roku! Wąskie uliczki starego rynku, twierdza Castillo de Santa Bárbara na szczycie pobliskiego wzgórza, kościoły i muzea, piękne i czyste plaże - tam nie sposób się nudzić! A gdy zechcecie odpocząć, koniecznie zakosztujcie pysznej, hiszpańskiej kuchni. 

Tym razem proponujemy Wam bezpośrednie przeloty z Warszawy do Alicante w terminie 23-30.04.2016. Za bilety zapłacicie 228zł!

Kontynuuj czytanie

Tygodniowy pobyt na Cyprze za 389zł! W cenie przeloty i noclegi ze śniadaniami!

Tygodniowy pobyt na Cyprze za 389zł! W cenie przeloty i noclegi ze śniadaniami!

Co powiecie na tygodniowy pobyt na Cyprze na początku marca? Z Katowic do Larnaki w terminie 28.02-6.03.2016 polecicie już za 153zł. Dzięki naszej poniższej ofercie, za całą podróż zapłacicie 389zł! Cena ta obejmuje przeloty i noclegi ze śniadaniami. 

Cypr to nie tylko plaże i słodkie lenistwo. Na tej niewielkiej wyspie zobaczyć można wiele interesujących miejsc takich jak chociażby starożytne miasto Enkomi, malownicza wioska Lefkara słynąca z produkcji przepięknych koronek czy królewskie grobowce niedaleko Pafos. W samej Larnace - trzecim pod względem wielkości mieście Cypru - warto zajrzeć do Okręgowego Muzeum Archeologicznego czy Muzeum Średniowiecznego mieszczącego się w forcie wybudowanym w 1625r. A gdy zmęczy Was już zwiedzanie, przespacerujcie się obsadzoną palmami promenadą i zakosztujcie cypryjskiej kuchni w jednej z licznych restauracji.

Kontynuuj czytanie

Rzym z Katowic za 78zł na przełomie marca i kwietnia!

Rzym z Katowic za 78zł na przełomie marca i kwietnia!

Chcielibyście spędzić Poniedziałek Wielkanocny w Rzymie? Nadarza się Wam ku temu świetna okazja, ponieważ do Wiecznego Miasta dostaniecie się z Katowic już za 78zł! Wyszukaliśmy dla Was loty w terminie 27.03-3.04.2016. 

Tajemnicze Zatybrze, zawsze gwarne centrum z najsłynniejszymi atrakcjami takimi jak Koloseum, Forum Romanum, fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie czy Watykan lub nieodkryty przez rzesze turystów park z licznymi pozostałościami starożytnych akweduktów - to wszystko, a nawet znacznie więcej będziecie mogli zobaczyć w trakcie tygodniowego pobytu. Czas ten pozwoli Wam na niespieszne odkrywanie licznych uroków włoskiej stolicy, która ma wiele do zaoferowania wszystkim ją odwiedzającym. A gdy zmęczy Was już zwiedzanie, usiądźcie koniecznie w jakiejś knajpce i spróbujcie oryginalnej pizzy czy lasagne, a na deser koniecznie zamówcie przepyszne tiramisu lub panacottę. Nie zapomnijcie również o gelato - doskonałych włoskich lodach!

Kontynuuj czytanie

Ateny i Santorini w jednej podróży z Warszawy za 243zł!

Ateny i Santorini w jednej podróży z Warszawy za 243zł!

Tak tanio tej trasy jeszcze Wam z Warszawy nie proponowaliśmy! Za bilety lotnicze pomiędzy Modlinem, Atenami i Santorini zapłacicie tylko 243zł! W tak niskiej cenie wybierzecie się w podróż w terminie 17-24.02.2016. Do tanich lotów wyszukaliśmy też dla Was noclegi w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli zainteresuje Was nasza poniższa oferta, za tygodniowy pobyt w Grecji - loty oraz zakwaterowanie - zapłacicie jedynie 434zł! 

W Atenach na każdym kroku można znaleźć coś ciekawego - liczne zabytki czy chociażby urocze restauracje oferujące pyszną grecką kuchnię. Na Santorini oczy można nacieszyć przepięknymi widokami z malowniczymi białymi domkami i niebieskimi kopułami na pierwszym planie. W trakcie zwiedzania tej uznawanej za najpiękniejszą wyspy świata warto zatrzymać się również na chwilę na niezwykłych plażach o różnokolorowym piasku. Nadarza się Wam świetna okazja na zobaczenie słynnych, pocztówkowych widoków na własne oczy!

Kontynuuj czytanie

Baku i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy w maju za 305zł!

Baku i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy w maju za 305zł!
Tym razem mamy dla Was dość niecodzienny kierunek - Azerbejdżan i jego stolicę Baku, miasto kojarzone u nas głównie ze względu na "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego.
Baku to interesujące miasto. M
ożecie zobaczyć tam m.in. unikalną starówkę otoczoną murami miejskimi w znacznej części pochodzącymi z IXw., Basztę Dziewiczą wzniesioną w XIIw. czy niedaleki Pałac Szachów. W bardziej nowoczesną architekturę bardzo duży wkład mieli Polacy. Większość reprezentacyjny​ch budowli z końca XIX i początku XXw. zaprojektowana została właśnie przez naszych rodaków!

W bliskiej odległości od Baku zobaczyć można przedziwny cud natury, pradawne centrum kultu zoroastryjskiego: Świątynię Wiecznego Ognia, w której przez wiele stuleci płonęły ognie samodzielnie wydobywające się z płytko leżących złóż gazu ziemnego.

Do Baku dostaniecie się z Warszawy na początku maja już za 305zł! Przy okazji podróży będziecie mogli zwiedzić również niezwykłą stolicę Węgier - Budapeszt. Proponujemy przeloty w terminie 4-11.05.2016, szczegóły podróży znajdziecie poniżej.

Kontynuuj czytanie

Wenecja z Pragi za 94zł! 4 dniowy pobyt - przeloty, noclegi w centrum i śniadania - za 358zł!

Wenecja z Pragi za 94zł! 4 dniowy pobyt - przeloty, noclegi w centrum i śniadania - za 358zł!

Wenecja kojarzy się z licznymi kanałami, gondolami i maskami karnawałowymi we wszystkich możliwych kolorach. Nie ma tam samochodów, przez co cały ruch odbywa się drogą wodną lub na piechotę. Sprzyja to niespiesznemu odkrywaniu malowniczych zakątków tego niezwykłego, położonego na licznych wysepkach miasta. W trakcie pobytu w Wenecji, wybierzcie się koniecznie na niesamowicie kolorową wysepkę Burano oraz na Murano, na której produkowane jest słynne weneckie szkło. 

Kolejne skojarzenie z Wenecją dotyczy najczęściej wysokich cen. Jednak dzięki naszej ofercie na podróż do tego miasta nie będziecie musieli wydać fortuny! Do Wenecji dostaniecie się w niskiej cenie z Pragi. Za bezpośrednie loty w terminie 16-20.02.2016 zapłacicie jedynie 94zł! Do tanich lotów proponujemy również tani hotel położony w samym sercu Wenecji. Dzięki naszej ofercie, za całą podróż zapłacicie jedynie 358zł!

Kontynuuj czytanie

Oslo ze Szczecina za 38zł! Okołoweekendowy pobyt - przeloty i noclegi - za 392zł!

Oslo ze Szczecina za 38zł! Okołoweekendowy pobyt - przeloty i noclegi - za 392zł!

Dzięki tanim biletom Ryanair, do Oslo możecie polecieć ze Szczecina już za 38zł! Oferta dostępna jest dla wszystkich! W tak niskiej cenie dostępne jest kilka terminów w lutym - my proponujemy Wam podróż okołoweekendową w dniach 26-29.02.2016. Jeżeli zdecydujecie się na naszą poniższą ofertę, za cały pobyt w Oslo zapłacicie jedynie 392zł!

Oslo - najstarsza skandynawska stolica - ma do zaoferowania wiele atrakcji dla odwiedzających. Do najważniejszych miejsc wartych odwiedzenia należą między innymi twierdza Akershus, pałac królewski oraz skocznia Holmenkollen. Oslo może się również poszczycić wieloma interesującymi muzeami, z których warto wymienić chociażby Muzeum Edwarda Muncha ze słynnym "Krzykiem", Muzeum Statków Wikingów czy Norweskie Muzeum Ludowe będące jednocześnie skansenem, w którym zgromadzono ponad 155 budynków z różnych zakątków Norwegii.

Kontynuuj czytanie

Kreta z Wrocławia w kwietniu już za 268zł!

Kreta z Wrocławia w kwietniu już za 268zł!

Macie ochotę spędzić kilka wiosennych dni na Krecie, ale nie chcecie wydawać zbyt dużo na podróż? A co powiecie na kilkudniowy pobyt na wyspie już za 369zł od osoby? Kwota ta obejmuje loty oraz noclegi w bardzo dobrze ocenianym obiekcie. Za same bezpośrednie przeloty z Wrocławia do Chanii w terminie 11-15.04.2016 zapłacicie 268zł. 

Kwiecień to idealna pora na zwiedzanie Krety - panują tam wtedy średnie temperatury wynoszące ok. 20 stopni, dzięki czemu piesze wędrówki i odkrywanie uroków wyspy to czysta przyjemność. Dodatkową zaletą podróży w tym okresie jest mniejsza ilość turystów, którzy liczniej pojawiają się na Krecie od maja. Malownicze wioski, zatoczki i inne skarby wyspy czekają na Was!

Kontynuuj czytanie

Bilety z Katowic do Bolonii już za 78zł!

Bilety z Katowic do Bolonii już za 78zł!

Stare domy zbudowane z cegły i przykryte czerwoną dachówką to widok typowy dla Bolonii. Miasto to słynie z najstarszego w Europie uniwersytetu, na którym studiowały tak znane osobistości jak Mikołaj Kopernik, Dante czy Erazm z Rotterdamu. Bolonia znana jest również dzięki kuchni - to stąd pochodzi przepyszna lasagne i spaghetti bolognese. 

Jeżeli chcielibyście wybrać się do Bolonii, mamy dla Was świetną ofertę. Za bezpośrednie przeloty z Katowic w terminie 29.02-4.03.2016 zapłacicie jedynie 78zł! Do tego proponujemy pobyt w bardzo dobrze ocenianym hotelu. Za całą podróż (loty, noclegi i śniadania) zapłacicie tylko 402zł!

Kontynuuj czytanie

Sycylia z Warszawy w świetnej cenie! Bilety do Trapani za 167zł!

Sycylia z Warszawy w świetnej cenie! Bilety do Trapani za 167zł!

Trapani to włoskie miasto położone na zachodnim wybrzeżu Sycylii. Zobaczyć tam możecie wiele niezwykłych zabytków do których należą m.in. Santuario dell' Annunziata, kościół Sant'Agostino czy Fontana di Tritone. Warto wybrać się również do położonej niedaleko Segesty, w której znajduje się jeden z najlepiej zachowanych greckich zabytków na tej włoskiej wyspie - starożytna świątynia dorycka. Z Trapani można też udać się w krótki rejs na wyspy Egadzkie, gdzie w jaskiniach zobaczycie paleolityczne malowidła naskalne. A gdy zmęczy Was zwiedzanie, koniecznie usiądźcie w jakiejś knajpce i skosztujcie doskonałej sycylijskiej kuchni pełnej owoców morza, do których możecie zamówić słynne wino marsala pochodzące z oddalonej o ok. 30km od Trapani Marsali.

Za loty z Modlina do Trapani z wygodnymi przesiadkami w Brukseli zapłacicie jedynie 167zł! Dzięki naszej poniższej ofercie za podróż w terminie 24-29.02.2016 zapłacicie 422zł. W cenę tę wliczone są przeloty oraz noclegi ze śniadaniami.

Kontynuuj czytanie

Lizbona i Paryż w jednej podróży z Warszawy za 249zł!

Lizbona i Paryż w jednej podróży z Warszawy za 249zł!

Kolejna dzisiejsza propozycja dotyczy lotów do dwóch niezwykłych europejskich stolic - Lizbony i Paryża. Za bilety na łączoną podróż z Warszawy do Portugalii i Francji zapłacicie jedynie 249zł! Jeżeli skorzystacie z naszej poniższej oferty, cały wyjazd - przeloty oraz noclegi - kosztować Was będzie 485zł. Proponujemy loty w terminie 7-12.03.2016.Taka wyprawa to doskonały prezent na Dzień Kobiet!

W trakcie zwiedzania Lizbony będziecie mogli zobaczyć zabytki takie jak np. zamek św. Jerzego, katedrę Se, Torre de Belem czy Palacio Nacional da Pena. W przerwie pomiędzy kolejnymi atrakcjami zatrzymajcie się na chwilę i spróbujcie słynnego pastel (liczba mnoga: pasteis) de nata - ciasta francuskiego zapieczonego z jajecznym kremem. W Paryżu koniecznie wybierzcie się do Luwru, spójrzcie na panoramę miasta z Wieży Eiffel'a, zajrzyjcie do bazyliki Sacre Coeur lub zachwyćcie się przepychem Wersalu.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety na Borneo! Loty do Kuching już za 1646zł!

Tanie bilety na Borneo! Loty do Kuching już za 1646zł!

Endemiczne gatunki zwierząt, dżungla, niesamowite widoki i przepyszne egzotyczne owoce - liczi, rambutany, mangostany i wiele innych czekają na Was na Borneo - wyspie podzielonej pomiędzy Malezję, Indonezję oraz sułtanat Brunei. Zobaczcie Muzeum Kotów w Kuching, wybierzcie się do Semenggoh Wildlife Rehabilitation Centre, gdzie będziecie mogli zobaczyć orangutany żyjące na wolności, przyjrzyjcie się nosaczom w Parku Narodowym Bako, skosztujcie wina ryżowego i wielu smakołyków tamtejszej kuchni. Borneo jest teraz w zasięgu Waszej ręki! Jeżeli zdecydujecie się na podróż, na miejscu na pewno nie będziecie się nudzić.

Jeżeli chcielibyście na własne oczy zobaczyć tę niezwykłą wyspę, polecamy tanie loty z Budapesztu. Za bilety zapłacicie jedynie 1646zł! Loty odbywają się w obie strony z przesiadkami w Doha oraz w Kuala Lumpur. Proponujemy podróż w terminie 25.04-6.05.2016. Jeżeli jednak nie pasują Wam te daty, zobaczcie koniecznie kalendarz innych dostępnych terminów!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety na Korsykę! Figari i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 314zł!

Tanie bilety na Korsykę! Figari i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 314zł!

Mamy dzisiaj dla Was dawno nie goszczącą u nas Korsykę! Tym razem nasza propozycja dotyczy lotów kombinowanych pomiędzy Warszawą, Brukselą a Figari - miejscowością położoną na tej niezwykłej francuskiej wyspie. Za wszystkie odcinki przelotów odbywających się w kwietniu zapłacicie łącznie jedynie 314zł! Podróż odbędzie się w terminie 13-21.04.2016. W Brukseli spędzicie dwa dni, natomiast za Korsyce - sześć. 

Korsyka przyciąga jak magnes - zachwycająca jest tamtejsza różnorodność przyrody oraz ilość zabytków z różnych okresów. Warto zwrócić uwagę na cytadelę w Calvi, wybudowane w XVIw. wieże genueńskie, rezerwat przyrody Scandola, wykopaliska Filitosa oraz Aleria, dolinę Restonica, a także niesamowicie malownicze klify Bonifacio. Do tego należy dodać urokliwe, portowe miasteczka i plaże obmywane krystalicznie czystą wodą morza.

Kontynuuj czytanie

Barcelona i Paryż w jednej podróży z Poznania za 170zł!

Barcelona i Paryż w jednej podróży z Poznania za 170zł!

Kilka dni wolnego, 170zł za które wykupicie trzy loty i... macie okazję zwiedzić niesamowitą Barcelonę i romantyczny Paryż w jednej podróży! W tytułowej cenie polecicie do Hiszpanii i Francji w terminie 21-28.02.2016 z Poznania. Chętni na dłuższe zwiedzanie francuskiej stolicy mogą przedłużyć swoją podróż w tej samej cenie biletów do 2.03.2016. 

Do tego proponujemy Wam niesamowicie tani wynajem samochodu w Barcelonie - już za 11zł za dzień będziecie mogli poczuć niezależność i przemieszczać się dokąd i kiedy tylko będziecie mieli ochotę. 

Ani Barcelony, ani Paryża nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, dlatego korzystajcie z tej okazji dopóki dostępne są bilety!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa