Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Relaks na polskim lotnisku

Relaks na polskim lotnisku

Masaż, prysznice, wypożyczalnia DVD, fryzjer, salon piękności, restauracje, klinika lekarska, gabinet dentystyczny... O czym mowa? O udogodnieniach, jakie oferują niektóre lotniska na świecie... Pod tym względem jednym z najlepszych jest lotnisko w Singapurze – Changi International Airport.  Do dyspozycji pasażerów są standardowo: liczne kawiarnie, restauracje, bary, wiele sklepów, apteki, kantory wymiany walut, wypożyczalnie samochodów, kaplica. Ponadto istnieje tu możliwość skorzystania z kliniki, pomieszczeń konferencyjnych, bezpłatnego bezprzewodowego internetu, pokoi dla VIP-ów, specjalnych poczekalni, prysznica, centrum spa, usług fryzjera lub kosmetyczki, a nawet z basenu. Dostępna jest także sala zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia dla palących. Więcej informacji o całej gamie usług oferowanych na tym lotnisku można uzyskać tutaj: Changi International Airport A co na to nasze polskie lotniska? Jakie atrakcje nam oferują? Czy można się tu zrelaksować, czekając na lot? Przyjrzyjmy się po kolei wszystkiemu, co proponują rodzime porty lotnicze.

Fot. UggBoy ( photographer without borders )

Kontynuuj czytanie

Nieruchomości lotnicze

Nieruchomości lotnicze

W Polsce trudno trafić na oferty dotyczące sprzedaży prywatnego lotniska, domu wyposażonego w hangar czy innych podobnych nieruchomości. Chętnych pewnie by nie brakowało - przecież prywatne lotnisko czy kilka własnych samolotów ustawionych w podziemiach domu to nie lada szpan, jednak właściwie takie oferty się nie pojawiają. A szkoda...

dom-lotnika02

Kontynuuj czytanie

Podróżniczy poradnik prezentowy

Podróżniczy poradnik prezentowy

Śniegu co prawda nie możemy się niestety spodziewać, ale wszystko inne przypomina o zbliżających się świętach. Na ulicach miast pojawiły się już rozświetlone dekoracje i bogato przystrojone choinki, oferty sklepów przynaglają do świątecznych zakupów... Zakupy świąteczne zaś nierozerwalnie łączą się z bożonarodzeniowymi prezentami. Ci, którzy wciąż jeszcze nie wymyślili co kupić najbliższym, mają już coraz mniej czasu. Właśnie do was skierowany jest krótki przewodnik po prezentach dla miłośników podróży i sportu.

 

ekstremalne

Kontynuuj czytanie

Polskie atrakcje turystyczne dla najmłodszych

Polskie atrakcje turystyczne dla najmłodszych

Planując jakąś wyprawę nie sposób zapomnieć o naszych milusińskich. Co sprawi im radość? Jakie polskie atrakcje turystyczne będą im się podobać? Przedstawiamy listę kilku z nich, które wydają się nam najbardziej interesujące.

 

klisza

Kontynuuj czytanie

Tanie podróżowanie

Tanie podróżowanie

W czasach kryzysu warto spróbować oszczędzić jak najwięcej podczas wyjazdu, by nie trzeba było rezygnować z niego całkowicie. Podczas wyjazdów najwięcej wydajemy na zakwaterowanie, wyżywienie i transport. Tutaj zatem musimy szukać największych oszczędności. Oto kilka oryginalnych i sprawdzonych sposobów na zmniejszenie kosztów wypoczynku.

URLOP

Kontynuuj czytanie

Samoloty do sklejania - papierowe modele

Samoloty do sklejania - papierowe modele

Świetny sposób, by kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem - sklejanie papierowego modelu samolotu lub helikoptera. Dla małego człowieka taka zabawa ma same zalety - jest świetną frajdą, zwiększa zasób słownictwa, wyrabia zdolności manualne i dokładność, pozwala nauczyć się koncentracji i wreszcie powoduje dumę z własnych dokonań po sklejeniu samolotu, nawet gdy niezbędna okaże się pomoc rodzica. Żeby się tak bawić wcale nie trzeba jednak kupować w specjalistycznych sklepach kosztownych profesjonalnych modeli - wystarczy kolorowa drukarka, klej nożyczki i dużo dobrych chęci.

Kontynuuj czytanie

6 etapów pakowania bagażu na długi lot

6 etapów pakowania bagażu na długi lot

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się lecieć samolotem kilkanaście godzin bez przerwy, zapewne wiesz, jakim męczącym i niekomfortowym doświadczeniem może być taka podróż. Nie jesteś w stanie usnąć, nudzisz się, niekiedy irytujesz. Znasz to? Nie martw się, jest na to sposób! Zastosuj sześć prostych i efektywnych etapów pakowania, które sprawią, że po wylądowaniu będziesz w pełni wypoczęty.

Bagaze na lotnisku

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa