Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Te zdjęcia cię zachwycą! Najlepsze posty na Instagramie w listopadzie

Untitled

Inspiracji do podróży można szukać wszędzie, jednak najlepszym miejscem do zrealizowania tego celu jest Instagram. Wybieramy dla Ciebie najlepsze zdjęcia z różnych zakamarków świata, tych bliższych i tych dalszych, żebyś mógł podziwiać piękne i miejsca i planować kolejne wyjazdy. Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu 14 najlepszych zdjęć z Instagrama Tanich-Lotów z mijającego miesiąca. Sprawdź, które z nich najbardziej się spodobały!

Kontynuuj czytanie

Tysiące odwołanych rezerwacji, a wszystko przez literówkę

Bermudy-Beach-on-the-tropical-island.-Clear-blue-water-sand-and-palm-trees.-Beautiful-vacation-spot-treatment-and-aquatics.-shutterstock_351873287

Czy zwykła literówka może namieszać w sprawach gospodarki danego kraju? Okazuje się, że jak najbardziej.

Kontynuuj czytanie

Te miejsca musisz zobaczyć w 2018! Sprawdź czy są na Twojej liście!

Valletta-Skyline-in-the-Evening-Malta-shutterstock_125319017

​Nie możesz usiedzieć w miejscu? Najchętniej cały czas byś podróżował? Spełniłeś swoje marzenia w tym roku? Jeśli tak i już planujesz podróże na przyszły rok to jest to super moment na dopisanie do listy kilku punktów. O ile jeszcze ich nie widziałeś. Portal businessinsider.com zapytał ekspertów, znanych podróżników, blogerów i pracowników biur podróży, co warto zobaczyć w 2018 r. Oto ich typy.

Kontynuuj czytanie

Popływaj w lagunach po środku pustyni! Trzeba mieć szczęście, żeby je zobaczyć!

Beztytuu

​Miejsca, do których nadal nie dotarło zbyt wielu turystów zawsze stanowią ciekawe wyzwanie podróżnicze. Zwłaszcza, jeśli są niesamowicie piękne.

Kontynuuj czytanie

Oto najpiękniejsza plaża na świecie, o której istnieniu nie miałeś pojęcia

turks-203161_960_720

Wybrano najpiękniejszą plażę na świecie. Jej piasek jest biały i mięciutki, woda szmaragdowa i przejrzysta, a całość zwieńcza olśniewająca rafa koralowa.

Kontynuuj czytanie

Zobacz, ile linie lotnicze zarobiły na dodatkowych opłatach!

Top-view-of-Hong-kong-Kowlon-and-wing-of-airplane-from-window-of-airplane-just-take-off-from-Hongkong-international-airport-Hongkong-city-China-shutterstock_686676640

Kwota zarobiona przez linie lotnicze na dodatkowych opłatach naliczanych pasażerom w zeszłym roku zbliżyła się do 300 miliardów złotych (82,2 miliarda dolarów).

Kontynuuj czytanie

Rozmiar się nie liczy? Powstaje nowa linia lotnicza z samymi A380s

airbus-a380-788573_960_720

Jeśli lubisz latać dużymi samolotami mamy dla Ciebie dobre wieści. Wkrótce powstanie nowa linia lotnicza, która będzie miała w swojej flocie tylko Airbusy A380s.

Kontynuuj czytanie

Najbardziej obrzydliwe potrawy i napoje świata! Które z nich już próbowałeś?

Balut_-Balot--Developing-hen-embryo-that-is-boiled-in-the-shell-eaten-mostly-in-the-Philippines-and-Southeast-Asian-countries.-shutterstock_178693313-1

Podróże i zwiedzanie to jedno, ale próbowanie tradycyjnej kuchni z różnych zakątków świata to już inna bajka. Oczywiście warto skosztować nowych smaków i otworzyć się na niezwykłe kulinarne doznania, ale nie zawsze jest to możliwe. Obok pyszności, o których trudno zapomnieć są ekstremalne smaki budzące skrajne emocje. 

Kontynuuj czytanie

Jak małe mogą być miejsca w samolocie? Nawet sobie nie wyobrażasz!

aisle-plane-seat-shutterstock_606599423--kopia

Z roku na rok miejsca przypadające na pasażera stają się coraz mniejsze. Linie lotnicze upychają coraz większą liczbę siedzeń w samolotach, a walka trwa o każdy dodatkowy centymetr. Pozostaje jedno ważne pytanie: gdzie zostaną określone granice, po przekroczeniu których lot stanie się bardzo niewygodny?

Kontynuuj czytanie

Lot i badanie w jednym: linie lotnicze śledzą zmiany klimatyczne z wysokości

Commercial-airplane-flying-over-modern-city-shutterstock_400492300

Wzrost liczby turbulencji i odwołane loty ze względu na trudne warunki pogodowe są najbardziej widocznym przejawem zmian klimatycznych. By wspomóc naukowców w zbieraniu kluczowych danych w czasie rzeczywistym linia lotnicza Hawaiian Airlines postanowiła zainstalować specjalistyczny sprzęt w swoich samolotach.

Kontynuuj czytanie

Oto największa tania linia lotnicza, którą nigdy nie leciałeś

airplane-fly-in-the-sky-international-passenger-flight-travel-concept-background-shutterstock_545650213

Tani przewoźnicy na stałe wpisali się w świadomość podróżników. Oferta najtańszych biletów rozpala wyobraźnię i pozwala zwiedzać świat bez nadmiernego nadwyrężania budżetu. Jest jednak pewna linia lotnicza, o której istnieniu zapewne nie słyszałeś, a która w ciągu kilku lat stała się jednym z największych niskokosztowych przewoźników na świecie.

Kontynuuj czytanie

Teraz możesz zjeść śniadanie u Tiffany’ego!

zurich-1207287_640

Lubicie klasyki kinematografii? Pamiętacie "Śniadanie u Tiffany'ego"? Teraz autentycznie możecie zjeść w sklepie jubilerskim!

Kontynuuj czytanie

Mężczyzna wślizgnął się do samolotu i ukrył w toalecie

Airplane-boarding-pass-and-heavily-stamped-passport-indicating-frequent-travel.-shutterstock_532216675

Jeśli planujesz nie płacić za bilet i chować się w samolocie, pamiętaj, by nie ukrywać się w miejscu, które się świeci, gdy ktoś jest w środku.

Kontynuuj czytanie

Leciałeś już którąś z najbardziej uczęszczanych tras lotniczych w Europie?

Rainy-evening-in-Toulouse-France-view-on-La-Grave-hospital-and-Saint-Pierre-bridge-Saint-Syprien-district-Tuluza-shutterstock_130545686

Najnowsze dane Eurostatu wskazują najbardziej uczęszczane trasy lotnicze w Europie. Okazuje się, że są to loty wewnątrzkrajowe!

Kontynuuj czytanie

Paryż odwołuje jarmark bożonarodzeniowy

Pary-Girl-in-Santa-hat-near-the-Eiffel-tower-in-Paris-during-Christmas-time-shutterstock_305256767

W tym roku nie odbędzie się coroczny jarmark świąteczny na Polach Elizejskich. Najprawdopodobniej jarmark już nie wróci w to miejsce, przynajmniej nie w dotychczasowej formie.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa