Kreta!! Tanie loty - 238 zł w dwie strony!
Bardzo dobra cena lotów na Kretę w Kwietniu! W dwie strony lecimy za 238 zł!
Kreta to największa z greckich wysp. Wzdłuż wybrzeża ciągną się tutaj kilometry pięknych, piaszczystych plaż, które przedzielone są pasmem gór na środku wyspy. To Kretą właśnie władał Dedal, budowniczy labiryntu Minotaura i twórca ikarowych skrzydeł.
Na Krecie zobaczyć koniecznie trzeba Heraklion, pałac Knossos, zaglądnąć do muzeum archeologicznego i pojechać na lagunę Balos. Nie zapomnijcie spróbować też wspaniałej, greckiej kuchni!
Zapraszamy!
Szczegóły podróży
- na Kretę lecimy z Katowic, na pokładach linii Ryanair
- W cenie biletu dwa bagaże podręczne: pierwszy o wadze do 10 kg i wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz drugi o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.
- termin: 16.04. - 23.04.2016
Zarezerwuj lot
Bilet można zarezerwować na Tanie-Loty.pl. Cena nieznacznie wzrośnie o opłatę transakcyjną, ale otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.
Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.
Zarezerwuj hotel
W Chani w bardzo dobrej cenie zatrzymacie się w Hotelu Alexis. Jeśli interesują was również pozostałe propozycje wystarczy kliknąć przycisk "zarezerwuj" i porównać oferty.