Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Liverpool okołoweekendowo na przełomie kwietnia i maja za 93 zł!

Liverpool okołoweekendowo na przełomie kwietnia i maja za 93 zł!

Liverpool w bardzo dobrej cenie z Gdańska!

Za cały pobyt zapłacimy jedynie 602 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 93 zł (Gdańsk - Liverpool - Gdańsk) oraz cztery noclegi za 509 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Piękna architektura, Historyczne Muzeum Okrętów Wojennych, Beatles Story (muzeum opowiadające o legendzie zespołu) czy Liverpool Football Club to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to miasto na przełomie kwietnia i maja!

Szczegóły podróży

 1. 27.04.16 r.  19:40 Gdańsk - 21:10 Liverpool   (WizzAir)
 2.  01.05.16 r.  21:40 Liverpool - 00:55 Gdańsk   (WizzAir)

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 178 zł.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

www.tanie-loty.pl

​​Jeśli nie posiadacie wykupionego członkostwa w Wizz Discount Club, bilet można zarezerwować na Tanie-Loty.pl. Cena nieznacznie wzrośnie o opłatę transakcyjną, ale otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - WizzAir.

Zarezerwuj hotel

hotel.tanie-loty.pl

​​​​​Na miejscu proponujemy noclegi w Hatters Hostel Liverpool. Obiekt ma bardzo dobre oceny wystawione przez gości. Za pobyt dla dwóch osób (4 noce) zapłacimy 1 018 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt ma dobrą lokalizację co czyni go idealną bazą wypadową podczas pobytu w mieście. Udogodnienia, które oferuje obiekt to m.in.: sala fitness, dart, stoły do bilarda, przechowalnia bagażu, pralnia.

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa