Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Hamburg z Krakowa za 130 zł!

Hamburg z Krakowa za 130 zł!

​Hamburg - główna giełda towarowa Europy i drugi pod względem wielkości europejski port dostępny także dla mieszkańców Polski południowej w bardzo atrakcyjnych cenach! Z Krakowa polecieć tam można już za 130 zł! Poza samym portem Hamburg oferuje mnóstwo innych atrakcji: hanzeatyckie kamienice, kościoły uwodzące architekturą a tuż obok dzielnicę St.Pauli nazywana dzielnicą grzesznych pokus. To tu muzycznych szlifów nabierali sami Beatelsi! Ich wierni fani mogą dotrzeć do klubu INDRA, gdzie koncertowała grupa. Sam plac przed lokalem nazwano na ich cześć i oczywiście, jak na Hamburg przystało, zaprojektowano łącząc klasykę i nowoczesność. Jeszcze inną atrakcję stanowi park miniatur, w którym głównym punktem jest zajmująca powierzchnię 150 metrów kwadratowych makieta lotniska z 45. miniaturami samolotów. Na podsycenie apetytu wspomnimy jeszcze o targu rybnym działającym w niedzielę od 5 do 9:30 - zdążycie przed odlotem!

Szczegóły podróży

​Do Hamburga na przełomie kwietnia i maja najtaniej polecicie liniami easyJet. Za 130 zł możecie zarezerwować bezpośrednie loty z Krakowa, w których cenie jest bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 50 x 40 x 20 cm. 

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

www.tanie-loty.pl

​Bilet można zarezerwować na Tanie-Loty.pl. Cena nieznacznie wzrośnie o opłatę transakcyjną, ale otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - easyJet.

Zarezerwuj hotel

hotel.tanie-loty.pl

​Ceny za osobodobę w Hamburgu zaczynają się już od niespełna 89 zł zakładając podróż we dwoje i nocleg w pokoju dwuosobowym.

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa