Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

441 zł za 10 dni na Cyprze! W cenie bilety lotnicze i noclegi ze śniadaniami!

441 zł za 10 dni na Cyprze! W cenie bilety lotnicze i noclegi ze śniadaniami!

Tanie loty na Cypr z Warszawy!

Za dziesięciodniowy pobyt zapłacimy jedynie 441 zł za osobę. Cena obejmuje bilety lotnicze za 128 zł (Warszawa Chopin - Larnaka - Warszawa Chopin) oraz dziewięć noclegów w Larnace za 313 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Cypr, jak już pewnie słyszeliście, to miejsce idealne zarówno dla osoby chcącej po prostu wyciszyć się i odpocząć (w marcu nie spotkamy tłumów turystów) jak i dla osób lubiących zwiedzać i poznawać inną kulturę. Zespół słonych jezior, stanowisko archeologiczne, piękna przyroda czy jedno z najświętszych miejsc islamu – meczet Hala Sułtan to tylko jedne z niewielu atrakcji, które oferuje nam Larnaka. W marcu pogoda na Cyprze na pewno Was nie zawiedzie!

Szczegóły podróży

 1. 23.03.16 r.  06:05 Warszawa Chopin - 10:25 Larnaca   (WizzAir)
 2.  01.04.16 r.  21:10 Larnaca - 23:35 Warszawa Chopin   (WizzAir)

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 218 zł.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

www.wizzair.com

Bilet można zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - WizzAir.

Zarezerwuj hotel

www.hotel.tanie-loty.pl

Na miejscu proponujemy noclegi w San Remo Hotel. Za nocleg zapłacimy 34 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób (9 nocy) zapłacimy 627 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Udogodnienia, które oferuje obiekt to m.in.: przechowalnia bagażu, centrum fitness czy bezprzewodowy Internet.

Jeżeli nie odpowiada Wam wybrany przez nas hotel, żaden problem! Wejdźcie na hotel.tanie-loty.pl - wybór jest naprawdę duży!

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa