Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

5 powodów, by zaplanować wakacje już teraz

5 powodów, by zaplanować wakacje już teraz

Biura podróży oferują niższe ceny i bonusy, wybór kierunków, hoteli, pokoi i miejsc w samolocie jest największy, łatwiej też zaplanować urlop z dużym wyprzedzeniem. Dowiedz się, dlaczego teraz jest najlepszy czas, by zaplanować wakacje.

1. Oszczędzisz dzięki first minute

Teraz za wakacyjny wypoczynek zapłacisz mniej. Jak dużo można oszczędzić? O tej porze roku biura podróży oferują na wyjazdy w sezonie letnim różne promocje (na przykład specjalne ceny dla dzieci), bonusy (jak darmowe wycieczki fakultatywne), rabaty i bardzo atrakcyjne ceny, w tym zniżki nawet do 40%. Oferty first minute obowiązują zwykle do przełomu lutego i marca, a później robi się już drożej – z każdym kolejnym miesiącem procent oferowanych rabatów będzie niższy.

Jeśli szukamy najlepszych ofert, to dobrze rozejrzeć się za nimi właśnie teraz. Do wyboru mamy o tej porze pełen wachlarz kierunków, kurortów i hoteli, a w dodatku wszystko w korzystnych cenach. Później wybór będzie ograniczony, a ceny wyższe – mówi Michał Kozak, menadżer ds. rozwoju ruchu czarterowego Portu Lotniczego Wrocław.

2. Masz pełny wybór hoteli i pokoi

Spokojny hotel przy pięknej plaży czy raczej tętniący życiem kurort? Blisko atrakcji sportowych czy zabytków? A może najważniejsza jest znakomita kuchnia? Teraz wybierzesz dokładnie taki hotel, jaki odpowiada twoim oczekiwaniom oraz miejsce, w którym odpoczniesz najlepiej.

– Najlepszych pokoi, obszernych, dobrze położonych, z malowniczym widokiem czy aneksem kuchennym, zwykle jest w ofercie niewiele i sprzedają się bardzo szybko. Poza tym jeśli planujemy spędzić wakacje w większym gronie przyjaciół, to o tej porze roku jeszcze nie będzie problemu z dostępnością większej liczby miejsc w danym hotelu – dodaje Michał Kozak.

3. Masz szeroki wybór kierunków i terminów

Od bardzo popularnej Grecji, przez Portugalię, Bułgarię czy Cypr, po rajskie Wyspy Kanaryjskie. W tej chwili dostępne są jeszcze wszystkie kierunki czarterowe z wrocławskiego lotniska – ponad 30. 

– W tym sześć atrakcyjnych nowości. To dwie malownicze greckie wyspy Thassos i Lefkada oraz hiszpańskie Alicante, centrum Costa Blanca, Barcelona El Prat i Gran Canaria, zwana kontynentem w miniaturze ze względu na swoją zachwycającą różnorodność, a także Rijeka w Chorwacji – dodaje Michał Kozak.

Poza tym o tej porze roku dostępne są jeszcze wszystkie terminy w sezonie letnim. Zaplanujesz urlop wtedy, kiedy chcesz. Dodatkowo zarezerwujesz sobie wybrane miejsca w samolocie – to ma znaczenie zwłaszcza dla rodzin.

4. Zaplanujesz urlop komfortowo

Im wcześniej się zdecydujesz, tym większa szansa, że w grafiku urlopów w twoim miejscu pracy będzie wolne miejsce w terminie, który tobie odpowiada najbardziej. Liczy się też to, że dzięki temu unikniesz stresu z załatwianiem wolnego w bliskim terminie i wybieraniem miejsca wyjazdu. Poza tym z perspektywą zaplanowanego już wakacyjnego wypoczynku pracuje się o wiele przyjemniej.

5. Wykorzystasz urlop najlepiej

First minute to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą dobrze przygotować się do wakacyjnego wyjazdu tak, by jak najlepiej z niego skorzystać. Z odpowiednim wyprzedzeniem łatwiej poznać i wybrać atrakcje zgodnie z własnymi upodobaniami, a także znaleźć coś wyjątkowego. First minute ma też inne atuty. Na przykład taniej można zarezerwować na miejscu samochód (w dodatku dokładnie taki, jaki nam odpowiada).

Źródło - materiały prasowe Wrocław Airport

Nawigacja dodatkowa