Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Tanie loty na Cypr w połowie marca! 98 zł w dwie strony!

Tanie loty na Cypr w połowie marca! 98 zł w dwie strony!
Obniżka cen biletów lotniczych z Katowic na Cypr! 98 zł za bilety w dwie strony!

 Do Larnaki tym razem polecimy z Katowic! Za cały pobyt zapłacimy jedynie 501 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 98 zł (Katowice - Larnaka - Katowice) oraz dziesięć noclegów w Larnace za 403 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Cypr, jak już pewnie słyszeliście, to miejsce idealne zarówno dla osoby chcącej po prostu wyciszyć się i odpocząć (w marcu nie spotkamy tłumów turystów) jak i dla osób lubiących zwiedzać i poznawać inną kulturę. Zespół słonych jezior, stanowisko archeologiczne, piękna przyroda czy jedno z najświętszych miejsc islamu – meczet Hala Sułtan to tylko jedne z niewielu atrakcji, które oferuje nam Larnaka. W marcu pogoda na Cyprze na pewno Was nie zawiedzie!

Szczegóły podróży

 1. 13.01.16 r.   16:45 Katowice - 20:55 Larnaka   (WizzAir)
 2.  23.03.16 r.   21:30 Larnaka - 23:55 Katowice   (WizzAir)

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 178 zł.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilet można zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - WizzAir.

Zarezerwuj hotel

​​​​​​​​​Na miejscu proponujemy noclegi w San Remo Hotel. Za nocleg zapłacimy 40 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób (10 nocy) zapłacimy 807 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Udogodnienia, które oferuje obiekt to m.in.: przechowalnia bagażu, centrum fitness czy bezprzewodowy Internet. 

Jeżeli nie odpowiada Wam wybrany przez nas hotel, żaden problem! Wejdzie na http://hotel.tanie-loty.pl - wybór jest naprawdę duży!

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa