Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Tanie loty z Lublina do Sztokholmu w kwietniu! 78 zł w dwie strony!

Tanie loty z Lublina do Sztokholmu w kwietniu! 78 zł w dwie strony!

​Sztokholm z Lublina w kwietniu za 78 zł!

Tak tak tym razem zapraszamy w podróż, w którą wyruszymy z Lublina! Za czterodniowy pobyt w Sztokholmie (okołoweekendowo!) zapłacimy jedynie 408 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Lublin - Sztokholm - Lublin) oraz cztery noclegi na miejscu za 330 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Sztokholm - stolica i jednocześnie największe miasto Szwecji po prostu trzeba odwiedzić. Już sama lokalizacja (na 14 wyspach!) powoduje, że miasto to uznawane jest za jedną z najpiękniejszych stolic europejskich. Zachwycają stacje metra (99 stacji metra jest ozdobionych artystycznymi malowidłami), zachwyca architektura, przyroda, bogactwo kulturalne. Rezerwuj bilety i już planuj swoje spacery wąskimi, brukowanymi pełnymi niepowtarzalnego klimatu uliczkami Sztokholmu!

Szczegóły podróży

 1. 20.04.16 r.   12:50 Lublin - 14:35 Sztokholm   (WizzAir)
 2. 24.04.16 r.   15:05 Sztokholm - 16:50 Lublin   (WizzAir)

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 98 zł.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilet można zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - WizzAir.

Zarezerwuj hotel

Na miejscu proponujemy noclegi w Vanadis Hotell And Bath! Za pobyt dla dwóch osób (4 noce) zapłacimy 659 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt posiada bardzo dobrą lokalizację co sprawia, że stanowi idealna bazę wypadową.

Jeżeli nie odpowiada Wam wybrany przez nas hotel, żaden problem! Wejdzie na http://hotel.tanie-loty.pl - wybór jest naprawdę duży!

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa