Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Tanie loty do Paryża! Niecałe 63 zł w dwie strony!

Krótki wypad do Paryża w rewelacyjnej cenie!

Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.Tym razem proponujemy krótki wypad do Paryża w lutym. Wylatujemy 1 lutego a wracamy już 3  lutego wieczorem więc jest to idealna propozycja dla osób nie mogących/nie chcących planować dłuższego urlopu.

 Za cały pobyt zapłacimy 311 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 62,80 zł oraz dwa noclegi w Paryżu za 248 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegu mamy wliczone śniadania a obiekt ma bardzo dobrą lokalizację.

Szczegóły podróży

 1. 01.02.16 r.   18:55 Wrocław - 21:00 Paryż Beauvais   (Ryanair)
 2. 03.02.16 r.   21:25 Paryż Beauvais - 23:20 Wrocław   (Ryanair)

Cena za bilety w tym czasie jest rewelacyjna i co ważne jest ona dostępna dla wszystkich. W cenie biletu mamy dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach, które nie mogą przekroczyć : 55cm x 40cm x 20cm (waga max 10 kg) oraz drugi bagaż o wymiarach nie przekraczających : 35cm x 20cm x 20cm.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilet można zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - Ryanair.

Zarezerwuj hotel

​​W Paryżu proponujemy noclegi w St Christopher`s Inn Paris - Canal w standardzie trzech gwiazdek. Za nocleg zapłacimy 124 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (2 noce) zapłacimy 497 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt ma dobrą lokalizację (bliskość stacji metro) oraz posada bardzo dobre oceny gości.

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa