przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Ibiza i Mediolan w jednej podróży z Warszawy za 245zł!

Ibiza i Mediolan w jednej podróży z Warszawy za 245zł!

Ibiza kojarzona jest na świecie głównie ze względu na jej imprezowy charakter oraz plaże. Jednak ma do zaoferowania więcej niż tylko kluby i głośną muzykę! W trakcie pobytu na tej jednej z wysp Balearów zobaczyć możecie m.in. interesującą starówkę w mieście Dalt Vila, wzniesiony w XIVw. w mieście Sant Antoni de Portmany kościół pod wezwaniem św. Antoniego, Muzeum Sztuki Współczesnej oraz muzeum archeologiczne znajdujące się w mieście Ciutat Eivissa

O wszystkich walorach tej hiszpańskiej wyspy możecie przekonać się sami w trakcie wiosennej podróży! Wyszukaliśmy dla Was dzisiaj tanie przeloty z Warszawy - za kombinowane loty na Ibizę zapłacicie jedynie 245zł! A przy okazji przesiadki, w drodze powrotnej będziecie mogli zwiedzić również Mediolan lub urokliwe Bergamo. Proponujemy podróż w terminie 7-13.04.2016.

Szczegóły podróży

 • 7.04.2016 godz. 6:20: Warszawa - Mediolan (Bergamo)
 • 7.04.2016 godz. 10:25: Mediolan (Bergamo) - Ibiza
 • 11.04.2016 godz. 10:25: Ibiza - Mediolan (Bergamo)
 • 13.04.2016 godz. 8:55: Mediolan (Bergamo) - Warszawa

Jako że loty odbywają się między innymi na pokładzie linii Wizz Air, żeby uzyskać tytułową cenę należy być członkiem Wizz Discount Club oraz podróżować tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.​ Cena biletów bez WDC jest o 80zł wyższa.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilety można zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronach przewoźników - Wizz Air oraz Ryanair.

Zarezerwuj hotel

Na Ibizie polecamy zakwaterowanie w Apartamentos Tropical Garden. Za noclegi w dwuosobowym studio zapłacicie 487zł, czyli 61zł za noc od osoby.

W Mediolanie proponujemy noclegi w Gambara Hotel. Pobyt w tym miejscu to koszt 365zł, czyli 91zł za noc od osoby. 

Zarezerwuj samochód

 

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Warszawy do Mediolanu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Mediolanu do Warszawy.

Jeżeli planujesz podróż do Włoch, koniecznie sprawdź też tanie loty z Warszawy do Katanii, bilety lotnicze Modlin Rzym lub tanie loty z Warszawy do Mediolanu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Bergamo i z Warszawy do Florencji.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na Boże Ciało, Okazje na loty na wakacje, Okazje z Poznania, Okazje na loty z Polski do 100 zł, bilety lotnicze z Warszawy do Pragi, loty z Warszawy do Paryża, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, Loty na Jeden Dzien.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pozostałe, Plecaki dla dzieci, Plecaki biznesowe, Walizki twarde małe i Zestawy walizek.