Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Dwie nowe trasy LOT!

Dwie nowe trasy LOT!

Split i Zadar to kolejne dwa chorwackie miasta, do których będzie można polecieć już od 30 kwietnia na pokładach samolotów LOT. Polski przewoźnik zaoferuje pasażerom najszybszą i najwygodniejszą podróż do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Chorwacji zarówno bezpośrednio z Warszawy jak i z jedną wygodną przesiadką z innych miast w Polsce i Europie. To pierwsza taka oferta na rynku!

Połączenia będą obsługiwane sezonowo, to jest do października 2016 roku. LOT wprowadził rejsy do Splitu i Zadaru z myślą o stale rosnącym ruchu turystycznym między Polską a Chorwacją. Do tej pory podróż nad wybrzeże tego kraju wiązała się z koniecznością przesiadek w zatłoczonych portach Europy Zachodniej lub długą i męczącą podróżą samochodem. LOT wychodzi temu naprzeciw.

"Dziś podróż nad wybrzeże Adriatyku to co najmniej kilkanaście godzin spędzonych za kierownicą. Już od kwietnia będzie to tylko 2 godziny wygodnego, bezpośredniego rejsu. Jesteśmy pierwszy przewoźnikiem, który połączy Split i Zadar nie tylko z Warszawą, ale również z innymi miastami w Polsce i Europie, do których latamy. Na przykład na trasie Kraków – Zadar LOT oferuje jedyne 35 minut przesiadki " – mówi Adrian Kubicki, p.o. Rzecznika Prasowego LOT.

Połączenia do Chorwacji realizowane będą samolotami typu Bombardier, lubianymi przez pasażerów ze względu na przestronną kabinę i brak środkowego miejsca. Połączenia na trasie Warszawa – Zadar realizowane będą raz w tygodniu, a do Splitu trzy razy w tygodniu. LOT oferuje najlepszy i najbardziej konkurencyjny produkt między Polską a Chorwacją. Jako jedyny przewoźnik oferuje najkrótszą oraz bezpośrednią podróż z Polski na wakacje nad morzem Adriatyckim. LOT jest również jedynym przewoźnikiem w Europie, oferującym aż trzy klasy podróży na połączeniach krótkodystansowych, w tym również do Zagrzebia, Splitu i Zadaru, z których każda spełnia indywidualne wymagania i oczekiwania pasażerów. Obecnie, oprócz LOT Business Class, przewoźnik oferuje również klasę LOT Premium Economy Class, która łączy w sobie obsługę klasy business i przystępną cenę. Z kolei dla pasażerów Economy Class LOT stworzył specjalną taryfę LOT Economy Simple, która umożliwia im podróżowanie wyłącznie z bagażem podręcznym za cenę niższą o 30%.

Nawigacja dodatkowa