Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Wiosna na Minorce za 1106 zł! Loty, hotel 4* ze śniadaniami i auto w cenie!

Wiosna na Minorce za 1106 zł! Loty, hotel 4* ze śniadaniami i auto w cenie!

​Zapraszamy w wiosenną podróż na rozgrzaną słonecznymi promieniami Minorkę! W kwietniu za loty kombinowane w dwie strony na trasie Katowice - Barcelona - Mahon (Minorka) zapłacicie 290 zł! A w oczekiwaniu na lot na wyspę macie kilkanaście godzin na zwiedzenie Barcelony! 

Minorka to druga co do wielkości wyspa archipelagu Balearów, ponad pięciokrotnie mniejsza od Majorki. Podczas gdy na wspomnianej popularniejszej siostrzanej wyspie w sezonie kwitnie życie towarzyskie i nocne, na Minorce można zaznać spokoju i delektować się słońcem na pięknych dzikich plażach, niejednokrotnie schowanych w szmaragdowych zatokach. Wyspa została wpisana na wpisana na listę UNESCO jako Światowy Rezerwat Biosfery - to swoiste udekorowanie jej klimatu. Będąc na Minorce skosztujcie koniecznie tamtejszych specjałów - ginu Xoriguer i gulaszu z homara. Będziecie mieli na to dużo czasu, bowiem nasza propozycja zakłada spędzenie 8 dni na tej uroczej wyspie.

Szczegóły podróży

​4 kwietnia wylatujemy z Katowic liniami Wizzair do Barcelony, gdzie mamy kilkunastogodzinne oczekiwanie na połączenie z Minorką. Możecie wykorzystać ten czas na zwiedzenie miasta zarówno nocą jak i za dnia. Do stolicy wyspy - Mahon dolecimy 5 kwietnia liniami Ryanair i pozostajemy tam 8 dni. Podróż powrotna przebiega podobną trasą ale już z bardzo szybką przesiadką w Barcelonie na docelowy lot do kraju. Zwracamy uwagę, że przewoźnicy Ryanair i Wizzair mają nieco odmienne limity bagażu podręcznego w cenie biletu:

 • Ryanair: maksymalne wymiary 55 x 40 x 20 cm​
 • Wizzair: maksymalne wymiary 42 x 32 x 25 cm (za dodatkową opłatą powiększenie do wymiarów odpowiadających Ryanair)

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilety na poszczególnych odcinkach podróży można zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźników - Ryanair i Wizzair.

Zarezerwuj hotel

​Osobodoba w bardzo dobrze ocenianym apartamencie na Minorce może kosztować już 83 zł a w cenie są już śniadania! Rezerwacji dokonacie poniżej.

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa