Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Euro 2016: Tanie loty na mecz otwarcia oraz Polska - Niemcy!

Euro 2016: Tanie loty na mecz otwarcia oraz Polska - Niemcy!

​Znamy już terminy i miejsca meczów, które polska reprezentacja rozegra w fazie grupowej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w przyszłym roku we Francji. Szczęście w losowaniu dopisało także kibicom, bo do wszystkich miast w których Polacy rozegrają spotkania, tj. Paryża, Nicei i Marsylii często na łamach naszego serwisu można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty tanich lotów! Dziś, inaugurując poszukiwania tanich biletów lotniczych na Euro 2016 zapraszamy do Paryża na mecz otwarcia mistrzostw 10. czerwca a także mecz Polska - Niemcy 16. czerwca. Oba spotkania na słynnym Stade de France! Przypominamy również, że od poniedziałku 14 grudnia rusza serwis UEFA, na którym można rejestrować się w celu zakupu wejściówek na mecze. Pewnie nie każdemu dopisze szczęście, ale sama obecność we Francji w tym okresie może dostarczyć wyjątkowych emocji, a i poza mistrzostwami w Paryżu jest co zwiedzać.

Szczegóły podróży

​Proponujemy wyloty z Krakowa liniami easyJet. Głównym atutem tego połączenia jest miejsce docelowe lotu - największe lotnisko Paryża - Charles de Gaulle. Eliminujemy dzięki temu koszt transferu z oddalonego ponad 60 km lotniska Beauvais. A należy dodać, że ceny biletów lotniczych w okresie mistrzostw już są zauważalnie wyższe niż w "normalnym" okresie, nawet wśród tanich przewoźników.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilety możecie zarezerwować na Tanie-loty.pl. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal. C

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika - easyJet.

Zarezerwuj hotel

​4-osobowej grupie kibiców polecamy apartament w bliskiej odległości od Stade de France. Jego koszt to około 93 zł za osobodobę.

Zarezerwuj samochód

Nawigacja dodatkowa