Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Lizbona bezpośrednio z Warszawy za 188 zł!

Lizbona bezpośrednio z Warszawy za 188 zł!

Lizbona w grudniu!

Lizbona - miasto, z którym każdy kojarzy sympatycznie wyglądające żółte tramwaje. Z pewnością ułatwią nam one poruszanie się po mieście. Warto jednak pamiętać, że miasto możemy zwiedzić również pieszo i rowerem. Natomiast grudzień to idealny miesiąc dla podróżników, którzy chcą odpocząć i zwiedzić Lizbonę na spokojnie, unikając tłumów turystów.

Dla osób nie lubiących przesiadek mamy idealną propozycję. Mamy możliwość kupienia biletów lotniczych na loty bezpośrednie z Warszawy do Lizbony w dobrej cenie!

Za całość zapłacimy 643 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 188 zł i cztery noclegi w Lizbonie za 455 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Szczegóły podróży

 1. ​07.12.15 r.   21:30 Warszawa Chopin - 00:40 Lizbona
 2. 12.12.15 r.   01:15 Lizbona - 06:10 Warszawa Chopin

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 278 zł.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

​Bilety można zarezerwować w serwie Tanie-Loty.pl! Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Zarezerwuj hotel

​Na miejscu proponujemy noclegi w HF Fenix Garden w standardzie trzech gwiazdek! Obiekt posiada rewelacyjne oceny gości. Ostatniego dnia proponujemy zrezygnować z noclegu, ponieważ wylot z Lizbony mamy już o 1:15 w nocy. Za cały pobyt dla dwóch osób (4 noce) zapłacimy 911 zl. Obiekt posiada bardzo dobrą lokalizację - łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji Lizbony. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania!

Zarezerwuj samochód

Zarezerwuj parking

 Jeśli na lotnisko planujecie dojechać własnym samochodem, sprawdźcie ceny parkingów i wybierzcie najtańszy

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa