Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Azory i Lizbona za 760 zł! (loty + apartament)

Azory i Lizbona za 760 zł! (loty + apartament)

​W styczniu zapraszamy w podróż na zachodnie krańce Europy. Przedstawiamy poniżej Azory oraz  Lizbonę, które możecie odwiedzić w jednej eskapadzie. W obu kierunkach Lizbona jest naszym punktem przesiadkowym. W czasie zwiedzania stolicy Portugalii możecie przysiąść w jednej z licznych kafejek, kawiarenek, restauracji i raczyć się miejscowymi przysmakami. Bardzo popularne są tu owoce morza, szczególnie krewetki podawane w zupie, w omlecie, w sałatce, z ryżem czy grillowane. Nocą koniecznie wybierzcie się do Bairo Alto, które zaczyna życie dopiero około godziny 23. Zdecydowanie większą część naszej podróży, bo aż 6 dni spędzamy na wyspie São Miguel, która jest największą wyspą archipelagu Azorów. Ma około 65 km długości i 15 km szerokości w najszerszym miejscu. A na niej... widoki zaprą Wam dech w piersiach! Ponta Delgada - stolica Azorów - położona jest pomiędzy wulkanicznymi wzgórzami oferując turystom ciekawe zabytki i liczne atrakcje. Posiada świetnie rozbudowaną bazę hotelową oraz gastronomiczną. Koniecznie trzeba odwiedzić wzgórze Reduto da Mae de Deus, z którego rozciąga się wspaniała panorama miasta. Azory to wczasy, na które czeka się latami i nigdy się ich nie zapomina!

Szczegóły podróży

​Z Okęcia do Lizbony wylatujemy liniami Wizzair 18 stycznia i po nocnym oczekiwaniu, 19 stycznia liniami Ryanair dolatujemy na Azory. Spędzamy tam 6 dni, aby 25 stycznia odbyć podobną podróż powrotną do kraju. Z Porta Delgada do Lizbony możecie wylecieć rano, aby mieć cały dzień na zwiedzenie Lizbony, albo wieczorem aby długo nie czekać na połączenie do Warszawy. Ceny wszystkich biletów lotniczych to około 430 zł. Loty realizowane przez Wizzair są najtańsze dla członków Wizz Discount Club, a w cenie jest bagaż podręczny nieprzekraczający wymiarów 42 x 32 x 25 cm. Z kolei Ryanair w cenie biletów umożliwia wniesienie na pokład samolotu jednej torby podręcznej o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małej torebki o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Zarezerwuj hotel

​Osobodoba w dwuosobowym apartamencie na Azorach to koszt 55 zł! Więcej ofert tanich noclegów znajdziecie na portalu hotel.tanie-loty.pl

Zarezerwuj samochód

Zarezerwuj parking

 Jeśli na lotnisko planujecie dojechać własnym samochodem, sprawdźcie ceny parkingów i wybierzcie najtańszy

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa