Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Tajwan za 1503 zł w dwie strony!

Tajwan za 1503 zł w dwie strony!

Tajwan - niewielka wyspa leżąca u wybrzeży Morza Południowochińskiego. Państwo, którego istnienie nie jest uznawane przez społeczność międzynarodową i formalnie należy do Chin. Mimo to jest jednym z bogatszych krajów, który wybiera własnego prezydenta. 

Tajwan to inaczej Republika Chińska, której stolicą jest Taipei. Urzekające miejsce, bajkowe panoramy, niezwykła kultura, wyspa magiczna. Tajwan znany jest z fantastycznej kuchni, pięknych parków narodowych oraz licznych skarbów chińskiej kultury. 

Jesień to najlepsza pora roku na odwiedzenie tego zakątka świata. Zapraszamy was tam dziś w wyjątkowo dobrej cenie. Do wyboru kilka terminów, które dostosować do własnych potrzeb możecie przeglądając nasz Kalendarz Lotów.

Szczegóły podróży

​Na Taipei polecicie na pokładzie linii Air China. Startujemy w Sztokholmie, do którego dolecieć możecie z każdego z większych miast Polski, na pokładzie tanich linii lotniczych. Powrót do Wiednia, skąd łatwo wrócić do kraju można korzystając z połączeń autobusowych.

Proponowany termin: 09. 11 - 20. 11.2015

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

Bilety zarezerwujecie w serwisie Tanie-Loty.pl. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Zarezerwuj hotel

​Na Tajwanie w Taipei warto rozważyć pobyt w hostelu JV's, gdzie zapłacicie 59 zł za osobę, za noc w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób.

Zarezerwuj samochód

Zarezerwuj parking

 Jeśli na lotnisko planujecie dojechać własnym samochodem, sprawdźcie ceny parkingów i wybierzcie najtańszy

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa