Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Rzym z Poznania za 158 zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Rzym z Poznania za 158 zł! Cena dostępna dla wszystkich!

Rzym na przełomie listopada i grudnia z Poznania za 342 zł! W cenie noclegi i bilety lotnicze! Co ważne cena biletów lotniczych jest dla wszystkich taka sama

Nieczęsto jest możliwa podróż w tak dobrej cenie do Rzymu z Poznania. Tym razem proponujemy krótki wypad do Rzymu dla osób mających niedaleko na lotnisko właśnie w Poznaniu. Ponownie zapraszamy do wiecznego miasta, które przecież nie bez powodu od wieków przyciąga artystów, historyków, podróżników i zakochanych. Za cały pobyt zapłacimy jedynie 279 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 158 zł (Poznań - Rzym - Poznań) oraz trzy noclegi w centrum Rzymu za 184 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Szczegóły podróży

 1. ​29.11.15 r.   10:35 Poznań - 12:45 Rzym Ciampino
 2. 02.12.15 r.   06:55 Rzym Ciampino - 9:10 Poznań

Cena za bilety jest bardzo dobra i co ważne jest ona dostępna dla wszystkich. W cenie biletu mamy dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach, które nie mogą przekroczyć : 55cm x 40cm x 20cm (waga max 10 kg) oraz drugi bagaż o wymiarach nie przekraczających : 35cm x 20cm x 20cm.

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Tanie-Loty.pl

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

​​Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Bilety możecie również zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Zarezerwuj hotel

​Na miejscu proponujemy noclegi w Hotel Contilia w standardzie trzech gwiazdek. Za nocleg zapłacimy 61 zł od osoby za noc. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (3 noce) zapłacimy 367 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt znajduje się w centrum Rzymu i ma dobre oceny gości.

Zarezerwuj samochód

Zarezerwuj parking

 Jeśli na lotnisko planujecie dojechać własnym samochodem, sprawdźcie ceny parkingów i wybierzcie najtańszy

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa