Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Tydzień na Majorce za 538 zł! (loty + noclegi)

Tydzień na Majorce za 538 zł! (loty + noclegi)

Jesienią zapraszamy na wciąż ciepłą Majorkę. Za bilety lotnicze na tą przepiękną hiszpańską wyspę zapłacicie około 255 zł podróżując z Modlina. Gdy w Polsce panowała będzie jesień, na Majorce możemy mieć doskonały słoneczny i ciepły tydzień, w którym "naładujemy akumulatory" na zimę! Samej wyspy chyba nie trzeba zbytnio reklamować, dostateczną promocję poczyniła lata temu grupa Loft w dyskotekowym hicie śpiewając: "Majorka, ekstaza i ruch (...) Majorka, poczuj dobre wibracje". Po resztę tekstu odsyłamy do piosenki, a po więcej przeżyć już na samą wyspę. I jeszcze jeden opis Majorki, tym razem naszego narodowego geniusza muzyki poważnej - Fryderyka Chopina: "Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie”. Czego chcieć więcej?

Na Majorkę z Modlina bezpośrednie połączenie oferuje Ryanair. Z tym samym przewoźnikiem odbędziecie podróż powrotną, tyle że z przesiadką w Brukseli. Ceny wszystkich biletów to jak już wspominaliśmy gorące niczym Majorka 255 zł, a obejmują one również dwa bagaże podręczne!

UWAGA! Oferta do samodzielnej rezerwacji!

Podanej oferty nie można zarezerwować jako całość na infolinii Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.

Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno przelotu, hotelu i samochodu na stronach podanych we wpisie.

Zarezerwuj lot

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Tydzień na Majorce przy podróży we dwoje będzie kosztował 283 zł za osobę! Więcej tanich ofert noclegów znajdziecie na portalu hotel.tanie-loty.pl

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Zarezerwuj samochód

Chcecie zwiedzić całą Majorkę? Proponujemy wypożyczenie samochodu! Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko w Modlinie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa