Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Ateny z Warszawy na początku listopada za 198 zł!

Ateny z Warszawy na początku listopada za 198 zł!

Ateny z Warszawy za 198 zł!

Za cały pobyt zapłacimy 674 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 198 zł (Warszawa - Ateny - Warszawa) oraz trzy noclegi w Atenach za 476 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

 

Nasza propozycja:

 1. 31.10.15 r.   20:25 Warszawa Modlin - 00:05 Ateny
 2. 03.11.15 r.   18:20 Ateny - 20:00 Warszawa Modlin

Cena za bilety jest dobra i co ważne jest ona dostępna dla wszystkich. W cenie biletu mamy dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach, które nie mogą przekroczyć : 55cm x 40cm x 20cm (waga max 10 kg) oraz drugi bagaż o wymiarach nie przekraczających : 35cm x 20cm x 20cm.

Zarezerwuj lot

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE W NASZYM CENTRUM REZERWACJI

lub

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE NA STRONIE LINII LOTNICZYCH

Zarezerwuj nocleg w Atenach

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Na miejscu proponujemy noclegi w Plaka Hotel Athens. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (3 noce) zapłacimy 952 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt oferuje nowoczesne pokoje z TV, sejfem i lodówką. W każdym goście znajdą prywatną łazienkę, ogrzewanie i bezprzewodowy internet.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Atenach

Zwiedzanie Aten i okolicy z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku w Warszawie

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Warszawie własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Zebraliśmy dla Was naprawdę bogatą ofertę tanich parkingów w sąsiedztwie lotniska. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Atenach. Znajdziesz tam informacje takie jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa