przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Malaga z Warszawy za 288 zł (z noclegami 504 zł) !

Malaga z Warszawy za 288 zł (z noclegami 504 zł) !

Super cena na bezpośrednie przeloty do Andaluzji. Zapraszamy Was do Malagi - krainy słońca położonej nad samym morzem śródziemnym. Miasto słynie z dobrego wina, widowiskowych obchodów religijnych i aż 320 dni słonecznych w roku. Tu również urodził się wybitny aktor Antonio Banderas. Malaga tętni życiem przez cały rok, ale jej wyjątkowy charakter ukazuje się szczególnie podczas obchodzenia ważnych świąt takich jak Wielkanoc, Boże Narodzenie czy Nowy Rok. Wtedy właśnie na ulicach miasta możecie spotkać najbardziej barwne, długie procesje. Zapraszamy do Malagi w terminie 17-21.11 w super cenie 288 zł. W tytułową kwotę wliczone są 2 bagaże podręczne. 

 

Zarezerwuj lot

 

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

zarezerwuj

Bilety możecie również zarezerwować na stronie linii lotniczych. 

zarezerwuj

Zarezerwuj hotel

 Pokoje w obiekcie La Casa Mata są przestronne i klasycznie urządzone. W pensjonacie dostępna jest też kuchnia i buro informacji turystycznej. Do wyboru pokoje z prywatną lub współdzieloną łazienką.

zarezerwuj

Zarezerwuj samochód

zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Wybieracie się na lotnisko w Modlinie własnym samochodem? Nie zostawiajcie szukania parkingu na ostatnią chwilę. Zarezerwujcie go już dziś!

zarezerwuj

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?

 

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty z Warszawy do Malagi. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Malagi do Warszawy.

Jeżeli wybierasz się do Hiszpanii, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Walencji lub tanie loty z Warszawy do Malagi.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Madrytu i z Warszawy do Barcelony.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty na południe, Okazje na loty do Paryża, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty na Wielkanoc, tanie loty z Krakowa do Seattle, najtańsze bilety z Warszawy do Rzymu, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów, Loty z Krakowa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Saszetki i portfele, Zawieszki do bagażu, Plecaki biznesowe i Walizki twarde średnie.