Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Islandia w październiku z Gdańska za 278 zł!

Islandia w październiku z Gdańska za 278 zł!

Islandia z Gdańska w październiku (bezpośrednio!) za 278 zł!

Za tygodniowy pobyt zapłacimy 1083 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 278 zł (Gdańsk - Reykjavik - Gdańsk) oraz siedem noclegów w pokoju dwuosobowym w centrum Reykjaviku już od 805 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

 Nasza propozycja:

 1. 23.10.15 r.   18:25 Gdańsk - 20:20 Reykjavik
 2. 30.10.15 r.   18:50 Reykjavik - 23:30 Gdańsk

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 368 zł.

Zarezerwuj lot

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE W NASZYM CENTRUM REZERWACJI

lub

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE NA STRONIE LINII LOTNICZYCH

Chcesz pojechać gdzieś jeszcze w okresie wakacyjnym? Sprawdź nasze propozycje na lato 2015

NASZE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj nocleg w Reykjaviku

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl! Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

W Reykjaviku proponujemy noclegi w Travel Inn Guesthouse Reykjavik. Za nocleg zapłacimy 115 zł od osoby, w pokoju dwuosobowym. Za pobyt dla dwóch osób (7 nocy) zapłacimy 1 610 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śnadania. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta co czyni go idealną bazą wypadową podczas pobytu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Reykjaviku

Zwiedzanie Reykjaviku i okolicy z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku w Gdańsku

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Gdańsku własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Zebraliśmy dla Was naprawdę bogatą ofertę tanich parkingów w sąsiedztwie lotniska. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Reykjavik - po islandzku znaczy "zatoka dymów" od znajdujących się tu gorących źródeł i gejzerów. Te i inne przydatne informacje znajdziecie w naszym przewodniku turystycznym o Islandii:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa