Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

6 dni na Maderze za 893 zł! (loty + noclegi)

6 dni na Maderze za 893 zł! (loty + noclegi)

Wiosna w środku jesieni! Zapraszamy do "Krainy Wiecznej Wiosny" - na Maderę, która w listopadzie dostępna jest w fantastycznej cenie! Będziecie oczarowani bujną roślinnością z niewiarygodną ilością gatunków kwiatów oraz różnorodnością krajobrazu na wyspie. Jej dodatkowym atutem jest łagodny klimat, który utrzymuje się tutaj przez cały rok. Autonomiczny Region Madera to archipelag trzech wysp, z których największą jest właśnie Madera. Jej powierzchnia to 741 km², a długości wybrzeża to około 140 km. Wyspa leży około 570 km od wybrzeży Afryki, 850 kilometrów od Lizbony, 370 kilometrów od Gran Canarii i 770 km od wyspy Santa Maria, najbliższej z Azorów. Madera to idealne miejsce dla pałających miłością do owoców (skosztujcie przepysznego mango, truskawek, melonów, arbuzów, małych banany, marakui) oraz kochających naturę - niesamowite krajobrazy czasami wyglądają niczym z innej planety. Proponujemy Wam podróż z cyklu "zrób to sam", w której za przeloty na trasie Warszawa - Lizbona - Funchal zapłacicie 720 zł a 6 noclegów na Maderze będzie kosztowało jedynie 173 zł od osoby przy podroży we dwoje! Rajska Wyspa czeka!

Zarezerwuj lot

Startujemy 20 listopada z warszawskiego Okęcia - z Wizzair lecimy do Lizbony. Mamy tutaj nocny postój aby 21 listopada z samego rana dolecieć linią easyJet do celu naszej podróży. Na Maderze pozostajemy 6 dni. Podróż powrotną rozpoczynamy 27 listopada - przebiega tą samą trasą i z tymi samymi przewoźnikami, z tym że w Lizbonie będziecie mieli kilkanaście godzin postoju w ciągu dnia, co można wykorzystać na szybkie poznanie miasta. W Warszawie jesteśmy rankiem 28 listopada.

b2ap3_thumbnail_Lis-Mad.PNGb2ap3_thumbnail_Waw-Lis.PNG

Cena biletów Wizzair obowiązuje dla podróży z bagażem podręcznym, którego wymiar nie przekracza 42x32x25 cm i jest najniższa jeśli jesteśmy klubowiczami Wizz Discount Club.

Zarezerwuj hotel

Dzięki portalowi hotel.tanie-loty.pl możemy uzyskać bardzo dobre 29 zł za osobodobę przy podroży we dwoje!

b2ap3_thumbnail_Madera-hotel.PNG

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Jeśli chcecie zwiedzić całą Maderę, wypożyczcie auto! Do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie dokonać rezerwacji z opcją odbioru i zwrotu na lotnisku. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Możecie jej dokonać poniżej.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na warszawskie Okęcie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa