Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Lato 2015: Rzym z Katowic za 148 zł!

Lato 2015: Rzym z Katowic za 148 zł!

Na pożegnanie lata poleca się Rzym! Gdy w Polsce mamy zmianę pór roku, we Włoszech nadal jest bardzo letnio. Do tego w ich stolicy temperaturę podnosi sama atmosfera miasta. Ceny biletów lotniczych z Katowic do Rzymu to gorące 148 zł w dwie strony! W tym Wiecznym Mieście obowiązkowe "must see" to Koloseum, Fontanna di Trevi, Panteon, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Bazylika św. Piotra, Plac Wenecki, Ołtarz Wenecki... Moglibyśmy wymieniać jeszcze kilkanaście zabytkowych miejsc wiecznego miasta ale po więcej odsyłamy do naszego przewodnika (link poniżej). Na zobaczenie wszystkiego macie spory zapas czasu, bowiem aby ustrzelić najtańsze bilety Rzym odwiedzamy na 9 dni w terminie 16-25 września. Ceny biletów będą najniższe jeśli jesteście klubowiczami Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start!Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_rzym.PNG

ZAREZERWUJ

Tanie loty na lato 2015

Szukasz taniego lotu lub wycieczki na wakacje? Nie interesuje Cię Rzym? Sprawdź zatem nasze inne propozycje na lato 2015!INNE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj hotel

Najtańsze oferty noclegów znajdziecie na portalach tani-hotel.com.pl oraz booking.com. Poza ścisłym centrum Rzymu ceny noclegów zaczynają się już od 21 zł! Jeśli interesuje Was zakwaterowanie bliżej morza polecamy bungalow w bardzo dobrze ocenianym Fabulous Hotel Rome - cena to około 74 zł za osobodobę. Osiągniecie ją wpisując podczas rezerwacji przez venere.com specjalny kod 10ONLINE2015, który daje rabat 10%.

b2ap3_thumbnail_nocleg-rzym.PNG

 

ZAREZERWUJ

Szukasz przydatnych informacji?

Zarezerwuj samochód

Aby wyruszyć poza miasto i zwiedzić okolice Rzymu proponujemy wypożyczenie auta. Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko w Katowicach samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa