Promocje

Tanie loty na Islandię za niecałe 300 złotych w dwie strony

reykjavik
Reykjavik z lotu ptaka
Fot. pocius

Linia OLT Express ogłosiła dzisiaj nowe kierunki, które od sezonu zimowego będą obsługiwane z lotniska w Gdańsku. Wśród nowych tras szczególnie interesujące wydają się tanie loty na Islandię - tym bardziej, że przewoźnik oferuje cenę o co najmniej 1/3 niższą niż te obowiązujące na obecnie dostępne bilety.

Loty do Reykjaviku odbywać się będą raz w tygodniu, w piątki, powrót do Gdańska natomiast będzie następował w sobotę.

Loty za 298 złotych w dwie strony dostępne są w różnych terminach do końca roku. Poniżej przykładowy screen prezentujący ceny listopadowe.

 

screen-OLT-reykjavik

Poza tym linia OLT Express oferuje z Gdańska codziennie loty do: Amsterdamu, Brukseli, Hamburga, Kolonii, Memmingen oraz Londynu Gatwick.

Trzy razy w tygodniu przewoźnik poleci do: Frankfurtu Hahn, Paryża Orly oraz Rzymu Fiumicino.

Dwa razy w tygodniu podróżni będą mogli wybrać się także do: Wenecji, Werony oraz Marsylii.

Również wybierając się do Paryża, warto rozważyć ofertę OLT, ponieważ lot kosztuje w najtańszej taryfie tylko 298 złotych, a w cenie mamy bagaż podręczny i rejestrowany, a na dodatek dojazd z lotniska Orly do miasta jest tańszy i prostszy niż w przypadku przewoźników niskokosztowych, którzy zazwyczaj lądują na oddalonym od miasta lotnisku Paryż Beauvais. Loty do Paryża także dostępne są w wielu różnych terminach. Poniżej przykładowy zrzut ekranu z ofertami na listopad.

 

screen-OLT-paryż

Bilety na te połączenia zakupić można na stronach OLT Express.

O połączeniach linii OLT z Warszawy możecie dowiedzieć się więcej z artykułu: OLT ogłasza siatkę lotów zagranicznych z Warszawy

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.