Nagłówek strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Lato 2015: Manchester za 366 zł!

Lato 2015: Manchester za 366 zł!

Wakacje w Manchesterze? Czemu nie! Miasto w środkowej Anglii, popularne głównie wśród kibiców piłki nożnej, jest przyjazne także dla wielbicieli sztuki i wydarzeń kulturalnych. Nazywany "Stolicą Północy", liczy ponad milion mieszkańców, którzy z równą pasją spędzają czas w pubach i muzeach, jak i na meczach piłkarskich. Co warto tu zobaczyć? Na pewno wdrapać się na wieżę zegarową ratusza i podziwiać widok na całe miasto, odwiedzić Muzeum Futbolu oraz udać się do Comedy Store - miejsca, które rozbawi do łez każdego wielbiciela kabaretów i tzw. stand-upów. Atrakcji znaleźć można o wiele więcej, a czasu na zwiedzanie na pewno nie zabraknie. Nasza propozycja tanich lotów zakłada tygodniowy pobyt w Manchesterze. Ceny biletów lotniczych z Warszawy w dwie strony z przesiadką w Eindhoven zamykają się w kwocie 366 zł!

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_waw-eindhoven.pngb2ap3_thumbnail_eindhoven---manchester.png

b2ap3_thumbnail_eindhoven---waw.png

Cena biletów Wizzair będzie najniższa jeśli jesteście klubowiczami Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start!Zamów swoją kartę już dziś>>

Tanie loty na lato 2015

Szukasz taniego lotu lub wycieczki na wakacje? Nie interesuje Cię Manchester? Sprawdź zatem nasze inne propozycje na lato 2015!INNE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj hotel

Najtańsze noclegi znajdziecie na portalu tani-hotel.com.pl. Ceny za osobodobę zaczynają się już od 69 zł.

b2ap3_thumbnail_tani-hotel-manchester.png

 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Zarezerwuj samochód

Interesuje Was wycieczka po Wielkiej Brytanii wypożyczonym samochodem? Do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie zarezerwować auto z opcją odbioru i zwrotu na lotnisku zaraz po wylądowaniu we Francji. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Rezerwacji możecie dokonać poniżej.

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty do Manchesteru. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Manchesteru.

Jeżeli wybierasz się do Wielkiej Brytanii, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Katowic do Londynu lub tanie loty z Warszawy do Manchesteru.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Londynu i z Wrocławia do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty na tydzień, Okazje na loty na Cypr, Wycieczki na południe, tanie loty z Gdańska do Warszawy, najtańsze bilety z Krakowa do Londynu, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot, na Weekend z Gdanska.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Bagaż Wizzair, Plecaki biznesowe, Plecaki szkolne i Torby biznesowe.