Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Konstruktor LEGO i statysta Bollywood – niezwykłe zawody z całego świata

Konstruktor LEGO i statysta Bollywood – niezwykłe zawody z całego świata

Wypłata za życie na rajskiej wyspie, kosztowanie czekolady i budowanie z LEGO! Są na świecie ludzie, którzy faktycznie dostają pieniądze - i to niemałe - za robienie bardzo przyjemnych rzeczy przez cały dzień!

Opiekun rajskiej wyspy

Prawdziwe marzenie każdego Podróżnika! Czy może być coś lepszego niż patrolowanie śnieżnobiałych plaż, przechadzanie się całymi dniami pomiędzy palmami i doglądanie skrawka raju? Do opieki nad wyspą nie potrzeba wiele. Wystarczą umiejętności „złotej rączki” - podstawy stolarki, hydrauliki, elektryki, ogrodnictwa, a do tego umiejętności zarządzania i oczywiście prawdziwa miłość do tropików. Gdzie szukać pracy opiekuna? Najlepiej na jednej z prywatnych wysp daleko od cywilizacji!

b2ap3_thumbnail_sea-77737_1280.jpg

Tester czekolady

Nie można wydać na rynek nowego smaku słodyczy, jeśli nie zachwyci on najbardziej czułego podniebienia. Tester brązowych słodkości pracuje zarówno przy tworzeniu niszowych, luksusowych słodyczy, jak i tych przeznaczonych do kupienia w każdym osiedlowym sklepie.

Totaljobs.com podaje przykład Louise Thomas, która pracowała jako tester w branży czekoladowej przez dwa lata. Kobieta miała jednak dosyć niekompetencji w branży ekskluzywnych słodyczy. Z prawdziwej, wielkiej miłości do czekolady założyła własną firmę. Dziś prowadzi konsultacje i spotkania ze smakowaniem różnych odmian czekolad – podobnie jak ma to miejsce przy spotkaniach winiarskich. Jak przyznaje Thomas – ma w domu ponad 700 tabliczek czekolady i doskonale wie, która poprawia nastrój, a która świetnie relaksuje.

b2ap3_thumbnail_chocolates-491165_1280.jpg

Smakosz piwa

Był tester czekolady, czemu nie może być i piwa? De facto każdy produkt jest próbowany i testowany przed wypuszczeniem na rynek. Kosztowanie pasty z ryb czy masła nie wywołuje jednak takiej ekscytacji jak wizja próbowania całymi dniami czekolady, wina czy piwa.

Profil idealnego kandydata? Na pewnie nie „smakosz” potrafiący wypić duszkiem kilka butelek złocistego trunku. Liczą się czułe kubki smakowe, potrafiące wychwycić drobne odstępstwa w smaku, dobry gust, intuicja i wiedza o bogatym świecie browarnictwa.

b2ap3_thumbnail_beer-428121_1280.jpg

Konstruktor LEGO

Pamiętacie zabawy małymi, kolorowymi klockami LEGO? Nawet przy pomocy instrukcji i sporej dozy wyobraźni nie było łatwo ułożyć sensownej konstrukcji. Dlatego do tworzenia najbardziej widowiskowych, kolorowych rzeźb wzywani są specjaliści! Potencjalni LEGO-artyści, którzy czują się silni w układaniu wielkich konstrukcji, mogą aplikować do parków rozrywki LEGO na całym świecie.

b2ap3_thumbnail_legoland-172274_1280.jpg

Poszukiwacz skarbów

Każdy, kto sięgnął po świetną Gorączkę Tomka Michniewicza wie, że na świecie faktycznie są poszukiwacze skarbów, którzy całe swoje życie poświęcili wizji odnalezienia ukrytych kosztowności. Co zrobić, aby dołączyć do  marzycielskiej załogi? Porzucić swoje dotychczasowe życie, zdobyć zaufanie wieloletnich wyjadaczy, a gdy to już się uda – szukać całymi dniami skarbów ukrytych w piaskach pustyni albo na dnie mórz i oceanów. Może po wielu latach poszukiwań uda się odnaleźć najcenniejsze skarby warte miliony? Zagorzali poszukiwacze są o tym święcie przekonani!

b2ap3_thumbnail_tunisia-733613_1280.jpg

Animator i pracownik parku rozrywki

Praca w zapewnianiu turystom rozrywek jest zazwyczaj przyjemna, ma też jednak swoje wady. Zawsze zdarzy się wycieczka malkontentów, którym w żaden sposób nie udaje się wyczarować uśmiechu na twarzy. Praca animatora w hotelu lub parku rozrywki pozwala jednak na spędzenie wakacji w pięknym zakątku świata i przeżycia świetnej przygody! Nie przepadasz za organizowaniem turystom rozrywek? Zawsze pozostaje obsługa atrakcji, sprawdzanie biletów w parku czy pomoc na polu golfowym.

b2ap3_thumbnail_ferris-wheel-500719_1280.jpg

Statysta w Bollywood

Wymarzona praca dla miłośników indyjskiego kina. Indyjska kinematografia produkuje każdego roku ponad 1500 filmów – wystarczy więc pracy dla wszystkich! Najchętniej rekrutowani do pracy są statyści o jasnej karnacji i blond włosach, wyglądający jak najbardziej „europejsko”. Nie trzeba oczywiście mówić w języku hindi, ani świetnie tańczyć. Statyści tworzą jedyni tło dla rozgrywającej się akcji. O kulisach pracy statysty na planie Bollywood przeczytać możecie na blogu Rajscy w Azji.

b2ap3_thumbnail_bride-323334_1280.jpg

Tester zjeżdżalni wodnych i rollercoasterów

Jeśli o parkach rozrywki mowa, to nie zapominamy o ich głównych atrakcjach – zjeżdżalniach! Na świecie są ludzie, którym płaci się za testowanie i wydawanie opinii o zabawkach z dreszczykiem. Sprawdzają oni wysokość, prędkość zjazdu, ale przede wszystkim emocje i zadowolenie ze zjazdu. 

Wydaje się to niemożliwe? Pamiętajmy, że parki rozrywki są w czołówce najpopularniejszych atrakcji turystycznych świata. O najlepszych zjeżdżalniach i rollercoasterach krążą legendy, przyciągając kolejnych fanów adrenaliny, a tylko osoba testująca parki  na całym świecie ma właściwą skalę porównawczą!

b2ap3_thumbnail_animation-720874_1280.jpg

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!