Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Islandia bezpośrednio z Gdańska za 408zł na 2016! (Walentynki, weekendy!)

Islandia bezpośrednio z Gdańska za 408zł na 2016! (Walentynki, weekendy!)

Czy wiecie już dlaczego Islandia jest najbardziej magicznym miejscem na świecie?

My tak! I właśnie z tej okazji informujemy Was o świetnych cenach przelotów na Islandię w 2016! Decydując się dzisiaj na podróż od stycznia do marca przyszłego roku za bilety na trasie Gdańsk - Reykjavik zapłacicie 408zł (to na razie najniższa cena dostępna na bezpośrednie loty do Islandii z Polski!)

Przygotowaliśmy Wam zestawienie lotów okołoweekendowych! (Wylot w piątek, powróŧ w poniedziałek!). Dla tych co lubią planować wcześniej jest to oryginalny pomysł na udane walentynki!

Za wspaniały weekend w Reykjaviku zapłacimy tylko 655zł! (Przeloty plus hotel!)

Cena biletów lotniczych jest ostateczna jeśli podróżujecie wyłącznie z małym bagażem podręcznym i jesteście członkami Wizz Discount Club. Pozostałe osoby zapłacą 538 zł za bilety lotnicze. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

 

Zarezerwuj lot

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel w Reykjaviku

Najtańsze hotele i hostele znajdziecie w serwisie Booking.com i Tani-hotel.com.pl!

Na miejscu proponujemy noclegi w standardzie 3 gwiazdek w Hotel Vik Arctic Comfort położony w ścisłym centrum. Za pobyt dla dwóch osób (3 noce) zapłacimy 498 zł, 247zł za osobę!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Reykjaviku

Zwiedzanie Reykjaviku i okolicy z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Gdańsku własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Reykjavik - po islandzku znaczy  "zatoka dymów" od znajdujących się tu gorących źródeł i gejzerów. Te i inne przydatne informacje znajdziecie w naszym przewodniku turystycznym o Islandii:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

 

Nawigacja dodatkowa