Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Islandia bezpośrednio z Gdańska na przedłużony weekend w rewelacyjnej cenie!

Islandia bezpośrednio z Gdańska na przedłużony weekend w rewelacyjnej cenie!

Przedłużony weekend w listopadzie w Islandii bezpośrednio z Polski?

Tak! Dzięki nowo uruchomionej przez WizzAir linii jest to możliwe. Wylatujemy w piątek z Gdańska po południu a wracamy w poniedziałek wieczorem. Za cały pobyt od osoby zapłacimy 697 zł. W tej cenie mamy bilety lotnicze za 448 zł oraz 3 noclegi w hotelu o standardzie 3 gwiazdek w centrum Reykjaviku za 249 zł od osoby za cały pobyt.

Cena biletów lotniczych jest ostateczna jeśli podróżujecie wyłącznie z małym bagażem podręcznym i jesteście członkami Wizz Discount Club. Pozostałe osoby zapłacą 538 zł za bilety lotnicze. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Nasza propozycja:

 1. 27.11.15 r. 15:15 Gdańsk - 18:15 Reykjavik
 2. 30.11.15 r.   18:50 Reykjavik - 23:30 Gdańsk

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Reykjaviklot22415.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel w Reykjaviku

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.booking.com oraz na www.tani-hotel.com.pl !

b2ap3_thumbnail_Reykjavikhotel22415.png

 Na miejscu proponujemy noclegi w standardzie 3 gwiazdek w Hotel Vik Arctic Comfort. Jego lokalizacja umożliwi nam łatwy dostęp do najpopularniejszych atrakcji miasta- usytuwany jest w ścisłym centrum. Za nocleg zapłacimy 83 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób (3 noce) zapłacimy 498 zł.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Reykjaviku

Zwiedzanie Reykjaviku i okolicy z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Gdańsku własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Reykjavik - po islandzku znaczy  "zatoka dymów" od znajdujących się tu gorących źródeł i gejzerów. Te i inne przydatne informacje znajdziecie w naszym przewodniku turystycznym o Islandii:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa