przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Zurych first minute za 384,98 zł z pełnym bagażem rejestrowanym!

Zurych first minute za 384,98 zł z pełnym bagażem rejestrowanym!

Myśleliście o Szwajcarii na koniec zimy? Gorące źródła na dachu budynku z widokiem na śnieżne Alpy? Piękna starówka i wykwintna czekolada? A może szwajcarskie sery? To wszystko znajdziecie w jednym z najpiękniejszych i najbogatszych miast Szwajcarii - Zurychu. Dziś proponujemy wam lot na pokładzie linii Swiss, razem z pełnym bagażem rejestrowanym w wyjątkowo korzystnej cenie 384,98 zł w dwie strony! Lot odbywa się z Krakowa. Aby spędzić przedłużony weekend w Szwajcarii, rezerwacji biletów należy dokonać już dziś.

Termin: 02.03.2016 - 06.03.2016

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Krk-Zurych-Krk.png

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lubprzewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

Zarezerwuj

Bilety moża rezerwować również bezpośrednio na stronie linii lotniczych

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na : www.booking.com i www.tani-hotel.com.pl. My wyszukaliśmy dla was pobyt w Hotelu Oerlikon Inn, w którym zapłacicie 185 zł za osobę za noc, w przypadku rezerwacji pokoju dla dwóch osób.

b2ap3_thumbnail_zurych-hotel.png

Zarezerwuj

Zarezerwuj samochód

Bliskość Alp zachęca do dalszych wędrówek i zobaczenia na własne oczy piękna tych gór. Jeśli rozważacie przemieszczanie się samochodem, warto skorzystać z naszej wyszukiwarki, w której znajdziecie porównanie cen kilku wypożyczalni oferujących wynajem samochodu online.

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśli na lotnisko w Krakowie planujecie udać się własnym samochodem, warto zarezerwować parking już w momencie kupowania lotu. 

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Wiele przydatnych informacji znajdziecie w naszym Przewodniku. My przygotowaliśmy dla was również kilka wiadomości na temat Szwajcarii:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Zobacz też

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Zurychu. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Zurychu.

Jeżeli wybierasz się do Szwajcarii, koniecznie sprawdź też tanie loty z Warszawy do Zurychu lub tanie loty z Wrocławia do Zurychu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Zurychu i z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty w czerwcu, Okazje z Wrocławia na sylwestra, Okazje na loty z Polski za granicę, tanie loty z Warszawy do Brukseli, bilety lotnicze, tanie loty krajowe, Loty Lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Zabezpieczenie bagażu, Gry, zabawki, Plecaki na laptopa, Plecaki szkolne i Duże.