Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Majorka z Poznania za 358 zł!

Majorka z Poznania za 358 zł!

Majorka - cudowny klimat, niebiańskie plaże i goraca atmosfera! Jeśli macie ochotę na wyprawę na Majorkę, mamy ofertę specjalnie dla Was! Polecamy lot w czerwcu w całkiem rozsądnej cenie, tym bardziej, że są to loty bezpośrednie, a cena jest dostępna dla wszystkich. Bilety w dwe strony już za 358 złotych! Na miejscu polecamy także tanie hotele.

Tanie bilety na Majorkę znajdziemy w czerwcu na trasie Poznań - Palma. W cenie biletu są dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Nie trzeba jednak posiadać specjalnego członkostwa czy karty.

Zarezerwuj lot

majorka2415

Tę ofertę możecie również zarezerwować w naszym serwisie. Do ceny dodana jest opłata rezerwacyjna, otrzymujecie jednak pakiet przydatnych zniżek na usługi turystyczne i zakupy w wielu sklepach zrzeszonych w naszym Programie Premiowym, a także - darmowy e-book "Tanie podróżowanie", stworzony przez naszą redakcję we współpracy z blogerami - podróżnikami. Zaletą tej opcji jest także polskojęzyczna obsługa zapewniona przez konsultantów infolinii oraz możliwość zapłaty za bilet przelewem.

Zarezerwuj

lub

ZAREZERWUJ NA STRONIE LINII LOTNICZEJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Palmie

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel na Majorce

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na : www.booking.com i www.tani-hotel.com.pl

majorka hotel2415

Szukając hotelu na Majorce, warto zajrzeć do serwisu Tani-hotel.com.pl - dwuosobowy pokój w hotelu w terminie dopasowanym do lotu to koszt 463 zł za cztery doby, czyli 57 zł/os za noc.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku

Jeśli wybierasz się na lotnisko samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwuj miejsce parkingowe!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Palma jest stolicą autonomicznego regionu Balearów i największym miastem wyspy Majorki. Popularność wśród turystów zawdzięcza przede wszystkim przyjemnemu, śródziemnomorskiemu klimatowi. Jeśli zainteresowała Was ta oferta, zajrzyjcie do naszego przewodnika, by dowiedzieć się więcej o wyspie:

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?

 

Nawigacja dodatkowa