Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Bruksela i Porto w czerwcu za 290 PLN!

Bruksela i Porto w czerwcu za 290 PLN!

Porto - miasto, w którym śrdniowiecze i wspołczesność łączą się w architekturze. Klimatyczne wąskie uliczki, zabytki Starego Miasta i część portowa tworzą bajkowy, romantyczny krajobraz. Do tego krótki pobyt w Belgii - czas na intensywne zwiedzanie Brukseli lub na odwiedziny w Charleroi. 

Podróż na trasie Warszawa - Bruksela - Porto - Bruksela - Warszawa kosztuje tylko 290 PLN! 

Pierwsza część podróży odbywa się liniami lotniczymi Wizzair. Cena przelotów jest tak niska dla osób będących członkami Wizzair Discount Club i odbywających podróż jedynie z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm. Warto zatem rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś.

Zarezerwuj loty

b2ap3_thumbnail_Warszawa-Brksela6615.pngb2ap3_thumbnail_Bruksela--Porto5615.png

Hotel w Brukseli

b2ap3_thumbnail_Charleroi6615.png

Hotel usytuowany w bliskiej odległości lotniska. Do dyspozycji gości oferuje bezpłatny parking i bezpłatny dostęp do internetu. Pokoje są czyste i zadbane. Cena noclegu w powyższym obiekcie to 88 PLN/os. dziennie. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji i uiszczenia opłaty za pobyt na miejscu, w recepcji hotelu.

Zarezerwuj

Hotel w Porto

b2ap3_thumbnail_Porto7615.png

Hotel stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania Porto. W całym obiekcie udostęponiono bezprzewodowe połączenie internetowe. Cena noclegu w powyższym obiekcie to tylko 35 PLN/os. dziennie. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji oraz uiszczenia opłaty za nocleg po przybyciu do obiektu.

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśli na lotnisko w Warszawie zamierzacie się wybrać samochodem, zarezerwujcie już dziś miejsce parkingowe. Parking położony tuż przy lotnisku w zapewni Wam komfort podróży, a Waszemu pojazdowi bezpieczny postój.

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tych wspaniałych miastach, zachęcamy do zapoznania się z naszymi przewodnikami. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne i interesujące informacje, które wprowadzą Was w wyjazdowy klimat. Dowiedz się więcej szczegółów:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa