Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Londyn od 38 zł z 6 polskich lotnisk!

Londyn od 38 zł z 6 polskich lotnisk!

 Zapraszamy w jeden z czerwcowych weekendów do stolicy czekolady!

Tym razem proponujemy Wam podróż do Brukseli z Warszawy w naprawdę dobrej cenie 226 zł za osobę! Cena ta obejmuje koszt przelotów na trasie Warszawa - Bruksela Charleroi - Warszawa oraz 2 noclegi.

Pyszna czekolada, liczne muzea, barokowa zabudowa z XVII w., zabytki starego miasta w sąsiedztwie przeszklonych wieżowców - w tym mieście pełnym kontrastów nie bedziecie się nudzić!

Nasza propozycja:

 1. 19.06.15 r.  20:45 Warszawa - 22:50 Bruksela 
 2. 21.06.15 r. 18:20 Bruksela - 20:20 Warszawa

lub jeżeli mamy możliwość wzięcia wolnego piątku to propnujemy wcześniejszy wylot z Warszawy. Wtedy nasza podróż wygląda tak:

 1. 19.06.15 r. 9:25 Warszawa - 11:30 Bruksel
 2. 21.06.15 r. 18:20 Bruksela - 20:20 Warszawa

Za bilety w obie strony zapłacimy 78 zł. Cena jest dobra i co ważne jest ona dostępna dla wszystkich. W cenie biletu mamy dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach, które nie mogą przekroczyć : 55cm x 40cm x 20cm (waga max 10 kg) oraz drugi bagaż o wymiarach nie przekraczających : 35cm x 20cm x 20cm.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Brukselalot24315.png

lub

b2ap3_thumbnail_Brukselalot243155.png

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujesz dzięki temu : polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi przydatne w każdej podróży, tj.: wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możesz płacić kartą, przelewem (zwykłym lub online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ BILETY W NASZYM CENTRUM REZERWACJI

lub

ZAREZERWUJ BILETY NA STRONIE LINII LOTNICZYCH

Zarezerwuj hotel w Brukseli

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziesz na www.booking.com oraz na www.tani-hotel.com.pl !

b2ap3_thumbnail_Bruksselahotel24315.png

Na miejscu proponujemy noclegi w Louise Hostel Brussels za 74 zł od osoby za noc. Za cały pobyt dla dwóch osób (2 noce) zapłacimy 296 zł. Obiekt posiada wiele udogodnień np.wspólny ogród, TV w każdym pokoju, bezprzewodowy internet  czy bezpłatny parking. Obiekt posiada również dobrą lokalizację (bliskość stacji metra) co czyni go dobrym punktem wypadowym w trakcie naszego  weekendu w Brukseli.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Brukseli (Charleroi)

Zwiedzanie miasta z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w komfortowym dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Warszawie własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym po Brukseli:

Potrzeujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa