Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Neapol za 128 zł!

Neapol za 128 zł!

Skrywający się w cieniu Wezuwiusza Neapol to miasto specyficzne. Z jednej strony ma do zaoferowania turystom niezliczone bogactwa – perły architektury i dzieła sztuki. Z drugiej panuje o nim opinia miasta chaosu, które musi wciąż walczyć z rosnącą przestępczością. Tanie loty do Neapolu to doskonały pretekst by zwiedzić Kampanię. Samo miasto może się podobać lub nie, ale to wspaniala baza wypadowa na Capri, Ischię, do Pompei, Salerno, Sorrento czy na Wezuwiusza. 

Na lotnisko w Neapolu można polecieć z Katowic z Wizz Air. Udało się nam wypatrzeć tanie loty w maju w cenie 128 zł/os w dwie strony (cena dla członków WDC).

Termin podróży - 13-20 maja

Podana wyżej cena obowiązuje w przypadku podróżowania z małym bagażem podręcznym i członkostwa w Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj lot

tanie loty do Neapolu

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Neapolu

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj nocleg w Neapoluu

Najtańsze hotele i hostele znajdziecie w serwisie Booking.com i Tani-hotel.com.pl!

tani hotel w Neapolu

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Katowicach samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwuj miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Szukasz dodatkowych informacji? Zajrzyj do naszego przewodnika turystycznego

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?

W Wizz Air mały bagaż podręczny nie może przekraczać wymiarów 42x32x25 cm. Jeśli szukacie odpowiedniej walizki kabinowej do samolotu Wizz Air zajrzyjcie do sklepu Lotaro! Walizka Puccini Camerino mini jako jedna z niewielu walizek kabinowych spełnia wymogi małego bagażu podręcznego linii Wizz Air. Dobrze zorganizowane wnętrze pozwala spakować niezbędne rzeczy, a jej elegancki design zachwyci każdego!

Nawigacja dodatkowa