OLT Express - nowe połączenia zagraniczne z Rzeszowa

oltexpress
Rozwój siatki OLT Express
Fot. OLT Express

Linie lotnicze OLT Express, obsługujące dotąd loty krajowe, ogłosiły nowe połączenia zagraniczne z Rzeszowa. Czy oferta pierwszej polskiej - jak sam o sobie mówi przewoźnik - taniej linii lotniczej, będzie stanowić konkurencję dla największych graczy na rynku niskokosztowych lotów międzynarodowych?

Przewoźnik poinformował, że już 29 października uruchomi regularne połączenia zagraniczne z czterech miast Polski. Na razie znane są kierunki, które będą obsługiwane z Rzeszowa. Będą to:

  • Paryż (ORY),
  • Rzym (FCO),
  • Amsterdam (AMS),
  • Oslo (OSL),
  • Memmingen (FMM),
  • Dortmund (DTM),
  • Hamburga (HAM).

Rejsy z Rzeszowa do Hamburga (HAM) odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 7:00. Wyloty do Dortmundu (DTM) realizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 12:10. Samolot do Memmingen (FMM) startować będzie z Rzeszowa w poniedziałki i piątki o godzinie 7:00.

Rejsy do Paryża (ORY) realizowane będą w poniedziałki, środy i piątki o 17:30, do Rzymu (FCO) we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 12:00. Rejsy do Amsterdamu (AMS) odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 18:00, do Oslo (OSL) w środy i soboty o godzinie 6:30.

Połączenia zagraniczne z Rzeszowa obsługiwać będzie Airbus A320, mieszczący 180 Pasażerów na pokładzie. Bilety dostępne są w cenie od 149 zł w jedną stronę.

"Jest to dla nas wielki dzień, a dzięki nowym połączeniom nasze hasło na otwarcie terminalu „Nowe Szanse”, zyskuje zupełnie inny, kompletny wymiar. Jak sami państwo widzicie, to nie jest puste hasło" – powiedział prezes lotniska w Rzeszowie Stanisław Nowak.

Źródło: OLT Express

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!