Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Samoloty do sklejania - papierowe modele

Świetny sposób, by kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem - sklejanie papierowego modelu samolotu lub helikoptera. Dla małego człowieka taka zabawa ma same zalety - jest świetną frajdą, zwiększa zasób słownictwa, wyrabia zdolności manualne i dokładność, pozwala nauczyć się koncentracji i wreszcie powoduje dumę z własnych dokonań po sklejeniu samolotu, nawet gdy niezbędna okaże się pomoc rodzica. Żeby się tak bawić wcale nie trzeba jednak kupować w specjalistycznych sklepach kosztownych profesjonalnych modeli - wystarczy kolorowa drukarka, klej nożyczki i dużo dobrych chęci.

Żeby skorzystać z przedstawionych poniżej modeli, należy kliknąć znajdujący się pod zdjęciem link do modelu, a następnie wybrać opcję drukuj widniejącą w lewym górnym rogu. Do drukowania modeli najlepiej używać papieru fotograficznego lub grubszego papieru wizytówkowego, a drukarka powinna być ustawiona na wydruk o wysokiej jakości. Najpierw prosty model szybowca, ten projekt nie powinien przysporzyć trudności nawet początkującym modelarzom, a dokładne instrukcje poprowadzą rodzica wraz z dzieckiem przez wszystkie niezbędne etapy pracy.

Niebieski szybowiec

 

Model szybowca

Następnym modelem będzie już bardziej skomplikowany pomarańczowy dwupłatowiec. Tutaj  niezbędne są już dwa pliki - jeden zawierający dokładne instrucje i drugi w którym znajdują się wszystkie elementy samolotu gotowe go wydrukowania. Autorem projektu jest Yasuaki Ninomiya

Szary dwupłatowiec

Model dwupłatowca

Instrukcja wykonania dwupłatowca

Jeśli udało się złożyć dwupłatowiec pora spróbować z czyms jeszcze bardziej skomplikowanym - czas na helikopter! Model został zaprojektowany przez P.Model i K.Kiyonaga. Na pewno świetnie będzie się prezentował w pokoju małego konstruktora postawiony na półce lub podwieszony do sufitu na cienkiej żyłce.

 

Czarny helikopter

 

Model czarnego helikoptera Instrukcja wykonania helikoptera A na koniec coś dla prawdziwych twardzieli - jedenastostronicowy model maszyny latającej braci Wright. Sklejenie go to nie będzie prosta sprawa, jednak naprawdę warto się pomęczyć, bo efekt końcowy jest świetny. I jeszcze ta świadomość, że dzięki nam ze zwykłej kartki papieru może powstać takie cudo - a to wszystko zawdzięczamy M.Kajiwara, który jest autorem tego projektu.

Maszyna latająca braci Wright

 

Model Samolotu braci Wright Instrukcja wykonania maszyny latajcej braci Wright

Wszystkie modele i zdjęcia pochodą ze strony Canona

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!